bugün

(bkz: ntv muhabiri honduras tan bildirdi)
(bkz: boynuz yedikten sonra boynuz takma ihtiyaci)*
erkek dediğin aldatacak kadar şerefsiz olursa sorun değildir, kabulleniriz.
iki üç defa aldatmayı şart gören fakat karısından veya sevgilisinden de vazgeçemeyecek bu nedenle onlara bu durumu normalmiş gibi göstermeye çalşan erkek sözüdür.
bu cümlede kastetdiğimiz şahıs ilk önce erkek olamaz dediğim çünkü 2 3 kere aldatana, aldatmayı bırak düşünene bile ben erkek demem diye de belirttiğim durumdur.
saçmalığın daniskasıdır. böyle kadınlar kocalarının gözüne girmekten ziyade, onların gözünden düşer zannımca. ayrıca kocasını affetse ne olur? iki üç defa yapan onun gerisini de getirir zaten.
(bkz: alışmış kudurmuştan beterdir)
(bkz: ntv muhabiri tarzı başlık açma algoritması)
önemli not: yazar, bu başlığa entry girebilmek için beynini götüne sokmuştur.

tanım: hazin düşünce. (bkz: sapıtıyorum öyleyse varım)

her şey bir yana, aldatılmayı kabullenen bir kadınla sen nasıl birlikte olucaksın be adam?
(bkz: oldu)
diyenini boynuzlama isteği doğuran kadın tarifi.
Acı ama gerçek bir iddia.

Evet, bir bayanın klavyesinden böyle bir yazının çıkması her ne kadar garip karşılansa da açılan başlık ve açıklama bâbındaki giri, günümüzün egoist ve nefsani erkek dünyasına ve bu durumu kabullenmiş çoğu silik kadınlık dünyasına acı ama gerçek bir mercek tutmaktadır.

(bkz: Doğru söze ne denir)
bunu diyebilen bir erkek ya doğmamıştır ya soys...

neyse.
--spoiler--
bilindiği üzere tek eşlilik insan doğasına aykırı bir eylemdir. bu sebeple erkekler arada bir eşlerini aldatabilirler.
--spoiler--

hem boynuzlanmayı kabulleniyosun, üstüne bi de insandan saymıyorlar. dünya yalan dünya, teey tey.
kadınları, erkeğin kölesi zanneden bünyenin, saçmalaması.
(bkz: troll dediğin iki üç defa ayar yiyecek)*
(bkz: hulya avsarin beynini mikmikledigi ntv muhabiri)
o zaman o şahıs kadın olmaz, başka bir şey olur.
götten uydurulmuş aforizma.

o kadın seni 2-3 defa aldatsın, bak bakalım nasıl hissediyorsun.
(bkz: hadi len) *
cevap olarak erkek dediğinde bari 1-2 kere aldatılmayı kabullensin böyle geniş geniş takılalım biz denilebilecek safın gereksiz talebi.
(bkz: erkek adam aldatmaz)
bekarken çapkın olunur ama evlilik ciddi bir iştir. sorumlulukların var her şeyden önce. adım iyi atılmalı.
(bkz: oldu canim)
simdi erkek aldatir kadin aldatamaz kanunu var öylemi? peki bir erkek esini aldatiyorsa, ki bunu bir kadinla yapiyor normalde, aldatan bir kadinda ortaya cikiyor. aldatan erkek ve kadinlarin sayisi esitlenmis oluyor. burda denilmek istenileni anlamis degilim. erkegim ama bu kadar egoistce bir düsünceye ben bile sinir olurum.
oldu canım, başka derdin?
Ne güzel de kadınların kafasına işliyorlar aldatılmayı.
Ama Yemezler!
bunu diyebilen erkek kadının aldatmasına da ses çıkaramayacaktır. ama şu var kadın aldattıktan sonra geri dönmeyebilir. ona da hazırlıklı olmak lazım.

(bkz: küçük penis)
duyduğum en yanlış önerme. iki üç defa da rakam mı sanki. bi on yirmi olmalıydı bu. kadın dediğin ne ki zaten. seks yapmaya yarayan, genellikle uzun saçlı insanımsı (!) .
--spoiler--
anan güzel mi?
--spoiler--