bugün

(bkz: ırkçılığın dayanılmaz hafifliği)
- kaç bedendi?
+ 38.
- hadi yaa, bak aklıma abdullah gül geldi. ulan akp. lan neyse ben bir şey demiyorum.
+ ayol manyak mısın?
- pardon bacım.
(bkz: kadın bedeni üzerinden suşi yemek)*
- rus musunuz bağyan?
+ anlamadı ben?
- suyu ısıt gelcem.
kendi cinsel kimliğiyle barışamamış, cinsel kimlik arayışında kişinin haykırışıdır.
seksizim o kadar kötü değildir yahu hemen tu kaka demeyin. yaratılışdan bir ayrılık var, otur bir düşün.
çok yorma en basiti neden erkek değil kadın doğurgan? sonra saldır erkeklerin genetik kodlanışına.
merak edenler için gelsin;
kadınları askere alsalar ne olur?
bedenen çekilen işkencenin bazen bir erkeğin bile zar zor kaldırdığı koşullarda ağlamadan, sızlamadan durmayı geçtim,
bir esaret durumunda çatır çatır sikerler ablacım.
sen hayatı başka gezegenden mi izliyorsun?
bak bosnaya, sistematik tecavüzlere, sadece sikseler gene iyi.
birde bebekleri kucağına verip yolluyorlar evine.
(bkz: akdeniz tipi kadınlar)
mevcut, hali hazırda sahip olduğu cinsel kimliğe burun kıvıran kimseler cinsel kimlik arayışındadırlar.
bu tatminsizlikten doğan, karşı cins tarafından beğenilmemenin getirdiği üzücü, eşcinsel davranış bozukluklarını gayet güzel açıklayabilir baby. yersen *

dünyada kadın egemen bilinen pek fazla toplum olmadığından, her erkek gibi erkek egemen bir toplumun ürünü olan bu seksi bedeni * sevmeme hakkı cinsel kimliğini arayanlar içinde gayet geçerli bir hakdır. kabul edilebilinir.
yalnız asıl sorun ve ısrarla anlamamakta inat edilen konu ise,

olaylara doğanın insanların önüne koyduğu tabi engelleri göz ardı ederek, fantazi dünyanızdan bakarak (cinsel obje eşittir kadın bedeni) denklemini bir yerlerinizden yoksayamazsınız.
gerçekte erkekle kadın seks yapmaktan vazgeçmeden bu denklemin kalkmayacağını, kalkamıyacağını anlamanız gerekmektedir. o yüzden her şart ve halikarda bosna örneğinde olduğu gibi sistematik tecavüz ve kadın bedenine saldırı her daim yaşanacaktır.

olayları olduğu gibi idrak edememe, pandora gezegeninden analiz yapma, gerçekleri kabullenmekte zorluk yaşama gibi daha güzel kahkaha attıran yorumların yanında basit bir sığlığın sözümü olur?
cinsel organdan siyasi görüş analizi yapabilenler tarafından muhalefet edenlerin içinde bulunduğuna inanılan durum(muş).
cinsel organların vatan savunmasında ki önemi ve önceliğini iyi kavrayamamış eksik bir tespittir.
bin yıldır doğuştan silahlı gezmek işe yarıyordu oysaki.
kadınların anlayamaycağı bir konudur.
atalarımız yüzyıllarca başka milletlerin kadınlarını düdüklerken sesi çıkmayanların, konu bizimkiler olunca ortalığı velveleye vermesi durumudur. Aa pardon, atalarımız avrupa'ya sadece ''ila-yı Kelimetullah'' ve ''cihad'' için gitmişti değil mi? Tabi bu arkadaşlar, Avrupa'nın pek çok yerinde yüzyıllardır yapılan ''türk festivallerini'' ve bu festivallerin zamanında osmanlı ordusu seferdeyken ordudan kaçıp bir köye gelip oraya yerleşen ve o köyden kız alıp hristiyan olan yeniçerilerin anısına yapıldığını da bilmezler.