bugün

dövenini bile gördüm.
içine eder.
iltifat ettiginde yanaklari kizariyorsa.
Veya oscarlik performans sergilemis.
küfür eder.
Bir kadının aklına ve gönlüne düşmüşeniz sizi mütemadiyen merak eder, görüşseniz konuşsanız dahi her an özlemeye devam eder, belli ederek veyahut etmeyerek... Aşık olan kadın kaybetmek istemez, çabalar, savaşır. Kazanacağına dair umudu yitmeyene kadar savaşır. Aşık olan kadın daha güçlü olur ve gurur yapmaz bundan emin olabilirsiniz.
En son aşık olduğumda çok çok çok aşırı life changing birine tosladığımı ilk buluşmamızda farkettiğimden balıklama atlamıştım o heyecanla. Ama şimdi olsa bi durup düşünürüm, hız sınırını geçmem en azından aq. Ha pişman mıyım asla o günlere dönsem 1 daha aynısını yapar mıyım %100.
Hani aşk kitaplarında geçen klişe cümleler var ya gerçekten aşık olduğunuzda,klişe olmadıgını anlıyosunuz. Yataktan kalktığınızda güneş daha parlak daha enerjik, gün sanki siz birlikte 1 gün daha yaşayın diye doğmuş, dünya seni yatagın diğer ucunda yatan sevgiline her dk daha fazla çekiyomus gibi geliyo. Tüm bunların yanında bitmek bilmeyen tutkulu sevişmeler, ten uyumu... dönüşü olmayan bi yol ama aldığın ize her türlü değer diyorum. Mükemmel bir kimyasal büyü...
Kadının aşık olabileceğinide nereden çıkardınız?
O kadar uzun zamandır asık olmuyorum ki naptigimi unutmusum cidden. Heyecan felan oluyordu sanki. Kelebek bilmem ne.
Ağlıyorum ben genelde.
uludağ sözlükte başlık açar.
Tahmin bile edemeyeceğiniz şeyler yapabilirler tehlike...
içip apartmanın önünde mahalleyi ayağı kaldıranını gördüm.
bir kız bana aşık olmuştu. her gün ağır saçmalar ve aşırı belli ederdi.
Sevişmesi lazım.

Seviyorsan vereceksin ulan!
Ben aşık olduğumda aşık olduğum kişiyle tek kelam edemediğim için ne yapar bilmiyorum. Benim yaptığımı yapmaz ama sanırım.

Seviyorsan git konuş bence bacım. Sen benim gibi olma.

Yahu ne dedim ki ben şimdi. Evet tek kelime ne yazılı ne de sözlü konuştuğum birine aşık olmuştum ergenliğimde, ne var yani.
Annelik taslar.
bakın duygusalım zaten şuan kodon oşok olmoz hörörö tarzı entryler iyice sinirlerimi hoplattı.

yüzünde güller açar be kadının. yüzünde gökyüzünü görürsün. gözleri yıldız olup parlar sana bakarken. yaşadığını hisseder. sanki o an doğmuş gibi hayatta dünyada hiçbir olumsuzluk yokmuş gibi sadece seni görür seni duyar seni hisseder.

fedakar olur. yanında olur kıyamaz sana. çok sıkar seni bunalıp kaçmak istersin. sevdiğinden o. vallahi bak. hani bi yavru kedi görürsün sıkmak istersin onu mıncıklamak istersin ama yaparsan ezilir ölür. aynı öyle işte. herşeyi olursun herşeyin olmak ister. gününe sen doğarsın gecesini sen aydınlatırsın. içtiği su sen aldığı hava senin nefesin olur.

senden çocukları olsun ister be. ulan biz gerçekten lafta istiyoruz ama çok da bayılmıyoruz dokuz ay içimizde insan taşımaya bi de binbir zorlukla acıyla onu dünyaya getirmeye. düşünsene senden bi parça olsun istiyo baktıkça seni görsün istiyo onda ve bunun için dünyanın en büyük fiziksel acısına katlanabiliyor.

çok kıskanır aman yarabbi dünyadaki bütün kadınlar ölsün ister. dişi sinek uçmasın tepende. dişi kuş konmasın pencerene. o sadece senin olsun sen sadece onun ol.

tabi bunlar kısa süreli etkiler. genelde ağzımıza sıçılır. ya da başka şeyler olur ve monotonluk başlar. belki de başlamaz. belki o da onu böyle seven birine denk gelmiştir. o zaman tadından yenmez.

Size aşık olan kadınları üzmeyin. sevin beyler. siz bizi sevdikçe biz güzeliz.
ger dese fuzuli ki güzellerde vefa var,
aldanma ki şair sözü elbet yalandır.

fuzuli
gerçek aşk, hiçbir şey yapmamaktır. bir şeyler yapmak kolay; aramak, ağlamak, yalvarmak, kızmak, yalan söylemek, dünyayı yerinden oynatmak. zor olan bunların hepsini yapmaya gücün yetecekken hiçbir şey yapmamaktır. beklemektir zor olan, herhangi bir beklentiye sığınıp yaslanmadan beklemek. hiçbir şey ummadan, hiçbir şeyi değiştirmeye kalkmadan, gücünü sadece masumiyetten alan ve sabırla beslenen. 'ali lidar'
bazıları hiçbir şey yapmadıklarını zannediyormuş.

hahaha.
kadınlar "aşık" olabiliyor mu ? hiç denk gelmedim...
iyice mallaşır.
rakiplerini ortadan kaldirir.
sürekli hesap sorar, çok soru sorar, ve adamı çoook yorar.
Trıp atar.