bugün

Ruhumun bütünleştiği semt.
rezil bir semt.
caddelerinde yürürken kaldırımın ortasına sele ile yaşlı teyze pijaması koyan dükkanlara denk gelirsiniz.
kurbağalı dere leş gibi kokar.
edit:
en nezihi için (bkz: beşiktaş)
içindeki bir kadına özlem duyuyorum.
Sokaklarında şarap içmeyi özlediğim semt.
Kiraları biraz ucuz olsa on numara yer.
Bir semtin taşı bile nefes alır mı? Alıyor arkadaş.
kaan çaydamlı'nın; türküsünü, duyguyu gerçekten vererek söylediği semt. Kadıköy'ün kızları da var var aman!
Anadolu yakasının en güzel ilçesi.
20 yıl boyunca Kadıköy bagimlisi oldum Avrupa yakası çok karmaşık ve kaos. Oturmak icin ben ve ablam başka yere gidemiyoruz resmen.
istanbulun en varoş ilçesi.
ara sokaklarında "bremını", "keke", "halo" diye dolaşan vampirler var.
görsel

22 aralık 2017'de çıkmış bir kesmeşeker albümüdür.
şarabın tadını aldığım ilçe.
istanbulda yaşayıp , büyümeme rağmen hala kaybolduğum semt .
Zihnimde çok güzel şeyler yaratan bir ilçe adıdır.
sokakta torbacısıda var iş koyanıda.
hafta sonu yoğunluğu geçsin de kendimi aklayıp paklamaya gideceğim en kısa sürede.

özledimspor.
bir sürü kıçı başı açık hayvan besleyen rahat yüzsüz utanmaz rezil kızların bulunduğu ilçe. zina oranıda baya yüksektir doğal olarak ve daha nice ahlaksızlıklar. kesinlikle.
solcu ve sapkınların bol olduğu bir ilçe.istanbul'un en berbat ilçelerinden biri olsa gerek.Burayı karantina altına almalılar.
Uzun süre avrupa yakasını övüp, sonra taşınıp huzur bulduğum semt/ilçe. Artık ben de amansız bir kadıköy övücüsüyüm.
istanbul un en güzel semtidir. kadıköy de yaşamamama rağmen aşırı samimi bir semt olarak geliyor bana. istanbul’da yaşayabileceğim tek yer.
Kadıköy'lü olmayan herkesin boğa ile fotoğraf çektirdiği semt.
Kadıköy'de yaşamayan herkesin özellikle hayatı oraya uygun olmayan kitlelerin bok attığı semt
istanbul'un bence en özgür semtlerinden.

Kahve içmelik mekanları, kitapçıları vb mekanları ile ilgi çekici semttir.
Kadıköyün en güzel mahalleri moda ve yerdedirmenidir. Buram buram tarih kokar.
mini şortlu zina yapan kızların ilçesi. aynen.
Günahın ve ahlaksızlığın kalesidir.
Pkk, dhkpc yuvası semt ciddi anlamda terör yuvası oldu. Chp li belediye saolsun.