bugün

laf başı gelince kadınlar konusunda mangalda kül bırakmayan tiplerin oh olsun şeklinde yorumlarıyla karşıladıkları durum.
şunu anlıyoruz karşıt görüş söz konusu olunca her şey mübah.
işte bu iki yüzlülük yüzünden insanlar bu tiplere asla güvenmiyor. bunlar kravatlı dolandırıcılara benziyorlar ve işi bilen halk kapıyı açar açmaz bunları siktir ediyor.
nisa 34'e inanan bir kadınsa kendisi etmiştir.

hem kadın dövmeyi mübah dine inan hem de vay beni dövdüler diye ağla. yok öyle.
onlarınki kadın da, bizimkiler kum torbası mı? gezi olaylarında, taksim olaylarında dövülen kadınların yanında bahsi bile olmayacak bir olaydır.
Dayak cidden agir kacmis tecavuz suc sayilmamaktaydi degil mi mevcur duzende.
kaynak olarak göttür.
ulusalcı faşistlerin ruh hallerini izlememize vesile olan hadise.
izleyin bunları ondan sonra her şeyi tekrar düşünün.
tek kelime ile ayıptır. suratlarına sıçsalar kafiydi dayak nedir ulan?
(bkz: geçen yine mağdurum) On iki yıldır Bi bitmedi ağlamalarınız amk.
görüntüleri camideki bira şişeleriyle beraber verilecektir. acele etmeyin.
kaynak: (bkz: kavede anlattılar)
medeniyet, uygarlık, aydınlık, ilericilik, çağdaşlık kelamlarının ne kadar sikimsonik kamuflajlar olduğunu gösteren hadise.
iliğinize kemiğinize kadar faşist ve iki yüzlüsünüz.
milyonlarca yarı çıplak erkek tarafından gerçekleştirilen olaydır.
Ağızlarından da öpmüşler mi? yok lan onun yeri burası değil. hah buldum: Ağızlarına da yumruk geçirmişler mi?
kadına kalkan eller kırılsın...
hangi parti hangi amaçla ne sebeple olursa olsun güçsüzü ezen insan sadece ve sadece çöptür .
eğer böyle bir şey gerçekse yapanın ecdadını sikeriz net! böyle bir şeyi biz yapsak yobazlar diye başlardınız. kendiniz yapınca mübah görüyorsunuz. ama bedelini ağır ödersiniz. ülkeyi adım adım iç savaşa çekiyorsunuz. rüzgar eken fırtına biçer.
üzerlerine işemiştir deyyuslar. sayın başbakanım video kayıtlarını yayınlayacaktır. söz verip de tutmadığı olmadı. O derece şerefli soylu biridir.
http://www.youtube.com/watch?v=FUeHNHq2QOg
bütün ak parti karşıtlarına mal edilemeyecek hadise. aralarında görüş farklılıklarına inanan ve insanın onurunu önemseyen tipler de var azınlık olsalar da. ancak her durumda kahrolsun faşizm.
dış mihraklar yine iş başında.
''Şeriat anlayışından ne beklersin ki ?'' sorusunu sorduğum olaydır.
http://www.mynet.com/habe...tandina-saldiri-1032760-1 detayları burada olan saldırıdır.
Bu kadınlara oh olsun diyip sonra alismayil daha 19 du diye entry giriyoruz dostlar. Ay çok güldüm.
mevcut videolarda dayak yiyen kadın görülmemekte. ama dayak yiyen karı kılıklı akpli bolca mevcut. bu sefer akpli çok şansız, onları koruyacak polis çok fazla yok.

cidden ilginç bir ayrıntı. bu polis köpekleri yanlarında polis olmadan nasıl stand açmış ki?
Fake humanistleri sevindirmiştir.
Buraya oh olsun. Aliye yazık oldu.