bugün

ilginç bir taklit.
"yunan harbi mübalağa edile edile" sözünde bahsettiği kurtuluş savaşının değerini,zorluğunu,özverisini küçümseyen ve binlerce şehit,gerçek vatan sevdalılarını görmezden gelen, aslında layığı yunan ve ingiliz masalarında soytarı olmak olan seviyesiz,kültürsüz,yaşlı bir bunağın konuşmasıdır.
kendine üstad diyen bir üstad... ya güldürmeyin gece gece...
bu ülke insanının ne kadar nankör ve ne kadar karaktersiz döl israfı insanlarla dolu olduğunu gösteren video. ulan yaşınız kadar ananızın amına yarrağımı sokayım ona yanmıyorum da, bu ülke bir savaş uğruna değil, gerçek bir amaç uğruna kurtarıldı. bakın bu ülke kurtarıldı. ne yollardan geçti. şimdi böyle taşşak muhabbeti yapıyorsunuz ya, işte samimi söylüyorum fitil fitil gelecek bunlar. çünkü size değmezmiş aslında. geldiğiniz toprak bu topraklar değil o belli oldu.
"takdir değil,taklit ediliyorsanız başırılı olmuşsunuz demektir." demiş zamanın birinde büyük adamlar.
maymun taklidini daha kolay yapardı.
bir orspu cocugu' nun zamanın şartlarına güvenip haddini aşmasıdır. ee devran döner.
kadehimi tanrı atatürk'e kaldırıyorum !
kadir mısıroğlu'na göre; boyu kısa olandan, sesi kısık olandan ve az yemek yiyenden adam olmazmış.

islam der ki; fiziksel özellikler, kişisel özellikler ve zevkler üstünlük veya alçaklık belirtisi değildir.
islam der ki; üstünlük sadece takvadadır.

bir insanın boyuyla alay edeceksin, bir insanın ses tonuyla alay edeceksin, bir insanın müsrif olmamasıyla alay edeceksin, bir insanın zevkinden ötürü adamlığına dil uzatacaksın; sonra da utanmadan müslümanım diye gezeceksin, milletin dinini sorgulayacaksın ve yoluna devam edeceksin.

ne tutarsızca değil mi ?
Bu yahudi dölü müslüman he...

Konuştuğu şeyler oradaki bunu alkışlayanlar osmanlıyı istiyor ya

Eğer atatürkün değil de osmanlının kurduğu devlette yaşıyor olsaydı

Zinhar tiz kellesi vurula denip yedi cedlerinide sikip kalanınıda sürerlerdi. işte bunların erkek adam anlayışı bu ve bunlara göz açtırmak insanlık namına yapılacak iş değil sizler şimdilik konuşun zamanı gelince hiç konuşulmayacak çünkü.
Fastan devşirme şapka takıp boynuna Frenk bezi bağlayan sözüm ona bir neoosmanlıcının, fiziksel özellikler üzerinden yaptığı taklit.

Kim küçüldü acaba vicdanlarda bu taklit sonrası. Nerde hayvanın bile gıybeti olur anlayışı nerde ölmüş birinin arkasından atıp tutup eğlenenlerin Müslümanlık anlayışı... arada dağlar kadar fark var.
ibretlik bir taklittir. Taklit yeteneği de süper üstadımızın maaşallah.
Yaran bir taklittir. Meğerse taklit yeteneği bayağı gucluymus adamın.
Gülmekten karna ağrı sokan taklittir.türk milletiii çalışkandırrrr hahahaha.
(bkz: neden mizah)

Çünkü münafık.
http://www.youtube.com/watch?v=hY69fS8nmFc
o kafasındaki fes osmanlı ya ilk geldiğinde bunun yobaz dedeleri karşı çıkmıştı gavur icadıdır diye. madem osmanlıyı çok seviyordun sarık takaydın götoş!
izlerken içten içe gülen kemalistler var biliyorum. atam affetesin güldüm bende.
Fitneci fesat dış mihrak beslemesi bir dengesizin yaptığı taklit çok komik olmasa gerek. Umarım layığını bulur.
anladığım kadarıyla erkek uzun olur, sesi gür olur, çok yemek yer, kahveyi de şekersiz içer. sağol ulu yüce kadir bilmemne hazretleri sayende hayatımda herşey netleşti.
eşek yobazların anırmasına vesile olan eşek herif performasıdır.

aha da aralarındaki en çıyanlarından biri anırdığını itiraf ediyor.

https://video.uludagsozlu...%C5%9Fark%C4%B1lar-97695/
Polatliya kadar gelen düşmanı ege denizine kadar itip yurttan kovdugumuz savaşa "basit bir muharebe" diyen fesli bir maymun bu taklidi hayvanat bahçesinde yapıp para kazanabilir.
Bi siktirsin gitsin.
46 raporlu birinin saçmalıkları.
(bkz: müslümal mizahı)
Maymuna fes giydirmisler , kendini alim sanip herkesi kafir ilan etmis .
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar