bugün

fake değildir, troll değildir, kezban değildir, akpli değildir..

bu kadarı yeterlidir..
Özenti olduğu çok açık.
Kadından peygamber mi olur lan? Özentilikte sınır tanımıyosunuz.
ironiden bir haber olan yazarların, ironiyi özentilik sanmalarını çok komik bulan yazar. he canım he..
yoktur. peygamberlerin hepsi erkektir.
vardır. peygamber dediğin kadın olur.
bak muhammede.
ütü bilmez. çamaşır bilmez. bulaşık bilmez.
kadın olsaydı şimdiki möminler böyle mi olurdu ?
nicki güzelmis hoşgelen yazardır.
ironi yapan peygamber.
Östrojeni napacaz yeğen?
O da mı ironi?
hoş gelmiş yazar, ilk izlenimlere bilgili ve kültürlü. boş değilmiş, koştursun.
en mübarek elçilerdendir.
ne diyordu kitapta,

--spoiler--
ela talemune minel araf, entekullum emine s bederi vela derbederi min bertaraf
--spoiler--

yani diyor ki kim bir kavmin içinden kadın peygamber gelirde ona itimat etmezse orospu çocukluğu yapıyordur, cezası kat be kat verilecektir. kadın peygambere taraf olmayan bertaraf olur, inlerine girilir dershaneleri kapatılır.

hoş geldin tatlım.
hoşgelmiş.
sözlükte oluşan yeni ''fake'' modasından nasibini almış yazar. he yavrum fakeyim ben, tatmin ol..

bu arada hoş gelmişlere, hol bulmuş yazar.
Tanrı da haklı bence kadin peygamber yollamamakta e çünkü yollasa sapık araplar kadını becerecek o yüzden yollamamıştır bence.
hic olmamistir. hepsi erkekti.. cunku herzaman ataerkil odakli bir dunyada yasadik.
(bkz: hz kadın)
günahlı nik alma modasına uyarak baştan kaybetmiş, sözlükte bayanım ayağı ile abazan apaçileri devamlı nik altına çekme hevesi taşıyan vasat troll.

sen de boşsun.
adama olana dolu, olmayana boş gelen yazardır..

üstünden bir nesil geçen hemen artist oluyor, sanki bana türkiye sözlükler odası başkanı..
hammaddesi kadın olan peygamberdir. o nasıl nick lan? (bkz: kadın peygamber)
Adettendir; (img:#282358)
muhtemelen liseli troll.

kendine hatasını söyleyince hiddetlenmiş hakarete varan mesajlar atmıştır.yetmemiş 'türkçe yazı dilinde herkesin bir stili olmalı' diyerek tarihin en komik söylemlerinden birine imza atmıştır. olur o zaman tdk boşuna çalışıyor zaten, ayrıca sözlük kuralları filan da okunmaya değmez zırvalıklar değil mi zavallı insan?

not: buradan söylüyorum bu tarz saygısız bir insana karşı bende hakaret ettim. doğrudur...
islam dininde olmayandır. kadın peygamber yoktur çünkü, kendini peygamber yerine koyarak şirke düşmeyle eş değer olan zat. allah yardımcısı olsun. espiri yapmaya çalışırken, tehlikeli sulara dalmıştır. neyse boğulursa sunni tenefüs biliyorum. açılın beyler.
(bkz: #22479061)
dediklerinde ciddidir umarım.
neden yok?
cifte standart degil de nedir?

please g.o.d. help the womens on earth.

god = god oil diamont?