bugün

psikiyatri uzman doktor hamdi kalyoncu tarafından yazılmış zırva kitap.
evet efendim, bu kitabı yazan kişi uzman doktor!
2004'te mi basılmış ne, pek ses getirmemiş anlaşılan.
yalnız kolpa doktorun kadın dövmeyi haklı çıkaracağını umduğu gerekçeleri var ki, hakikaten gülünç.
annesi şiddet gören kız çocukları evlilikten korkacağı için, nüfus planlamasına olumlu etkisi olurmuş filan gibi saçmalıklar..
var mı böyle bir salaklık!
misal: ...
yok böyle bir şey. kitabı yazan doktor mu her kimse, kendisini dövmenin faydalarını da yazsın. *
akli dengesi bozuk, filmlerdeki kötü karakterlerin reel versiyonu...
psikiyatri uzman doktor, kendisine gelecek bir kadın hastayı da kum torbası olarak mı görüyor?
(bkz: uzman doktor hamdi kalyoncuyu dövmenin faydaları)
erkeğe gücü yetmeyen erkeklerin hava atma yöntemleridir.
her şeyin bir faydası vardır tezini çürüten hede.
eğitim şart..
(bkz: mallıktan boş kalan zamanlarda doktorculuk oynamak)
imalatta bazı insanlara beyin koymayı unutmanın zararları.
ben bilmem beyim bilir yaklaşımındakiler dövülsün ki ettikleri hatanın farkına varabilsinler.
kadın şeklinde bir dövme erkekler açısından kız düşürme oranını artırır. bayanlar açısından lez düşürme olasılığını artırır. ama dövmeyi yapan kişinin işinin ehli olması lazımdır. (bkz: tattoo)

(bkz: pollyannayım pollyanna bu oyun çok güzel sen de oyna)
hic cıkmaması. böylece tekrar masraf olmaz.
kadınlarımızı bir güzel dövdüğümüzü anlattığımız şarkı ve türkülerimizi alkışlamamız kadar doğal bir durumdur.hem kaka deriz, hem alkışlarız.bu da toplumumuzun acı bir gerçeğidir.
ancak kadının sırtından sopayı, karnından sıpayı eksit etmeyeceksin diyen şahsiyetler kadın dövmenin faydası vardır derler.insana, bu şahsiyetlerden neyi eksik etmemek lazım acaba diye de düşündürürler.