bugün

görsel

görsel

Ngm medya'nın star tv için hazırladığı dizi.

Başrollerde öykü karayel ve akın akınözü yer aliyor.
görsel

Star’ın yeni dizisi ‘Kaderimin Oyunu’’nun merakla beklenen afişi yayınlandı. 

izleyici ile buluşmak için gün sayan Star’ın yeni dizisi ‘Kaderimin Oyunu’nun afişi yayınlandı. Çekimleri Amasya’da başlayan ve istanbul’da devam edecek olan “Kaderimin Oyunu”, afişiyle de büyük merak uyandırdı. Başrollerini; Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak’ın paylaştığı dizi, yakında başlıyor.

http://www.ranini.tv/habe...izisinin-afisi-yayinlandi
görsel

Yeni afişi !

Sefirin kızı dizisinin yandan yemiş devamkesi.
Çok sevdiği Kocasının başka bir kadınla evlilik hayatı yaşamasını yıllar sonra gözleriyle görmek bir kadın için çok zor ...

Kaderin bahtsız oyunu çok pis oldu.

Simdilik güzel giden dizi. Sevdim.
görsel

Reytinglerde yükselişe geçen dizi.

Star tv'nin yüzu güldü sonunda.
Bu Cemal denen karakteri oraya kim koyduysa Allah onu bildiği gibi yapsın.
O nasıl bir oyunculuk sürekli ağız yüz yamultmalar gereksiz bir sinir stres. Hiç sevmedim.
Biraz önce murat sonerin eleştirisini izlediğim dizi cidden 15 yaşındaki kıza mı düştünüz ama unutmuşum diziler toplumun eksiğini kapatmıyor olanını işliyor.
Sıkılmaya başladim ama yani.

Entrika heyecan gerilim bolca istiyorum.

Aşk meşk baydi mk. Bi de şu veledin babacim babacim diyen agzini kiracam hee. Onun yüzünden işler karişti. Hahahah...

Bu gidişle yalnız kurt dizisini izlemeye geçeceğim. Öz yargılı olsam da izleyeceğim kurdu...
Reytingleri düşmesine rağmen star tv'den 2.sezon onayı aldı.
Sonunda gerçekler yavaş yavaş ortaya çikiyor.

Maymunlar gözünü açtı şükür...
Sanirim dunyanin en mantiksiz senaryosuna sahip dizi. Basrollerdeki Cemal ve asiye’nin kavusmasini istemek icin bir tane elle tutulur sebep yok ortada. Hint dizileri yaninda halt etmis, oyle anlamsiz bir hikaye. Sadece hint dizilerindeki o akillara zarar perdeye dolanip bogulma, iki metrelik merdivenden 10 dakikada anca yere dusme sahnelerine benzer fantastik sahneler yok, o kadar. Isin kotusu annem beni buna her hafta maruz birakiyor. Kadinla aksam oturup iki cay iceyim diyorum, dayiyor bu diziyi. Niye seyrettigini o da bilmiyor. “Baska bir sey yok televizyonda” diyor. Lutfen artik final yapin ya!

Ekleme: akin akinozu’nun oyunculuk adi altinda girdigi tuhaf haller de cabasi. Adami seyrederken ben oturdugum yerde kasiliyorum.
Artık baymaya başlayan dizi.

Miymintiliklar sıktı yav.

Miyminti Helin, büyük Sırrı öğrensin bırakacağım.

Swh...