bugün

Olur olur bal gibi olur.
yav burada olabilir diyen kekoların çoğunun sevgilisi yok bilmeden konuşuyor tenekeler.. senin sevgilin senle yapacağı şeyleri başka erkeklerle yapsa, başka erkekle dertleşse, aşkım biz kankitolarımla bugün içecez tamam mı ss.. dese. erkeklerle çok samimi olsa her gün kanka ayağına biriyle o kafe senin bu bar benim gezse hoşuna mı gidecek? kıskanmayacak mısın? ha şöyle olur senle gider karşı kişinin de sevgilisi olur falan takılırsınız ama sevgilini 6-7 tane sapın arasında yok ya onlar kanka kanka diyecek kadar geniş misiniz? çok az bir ihtimal istisna dışı erkekle kız kanka falan o-l-a-m-a-z ha merhaba merhaba olur. arada görünce ayaküstü laflanır ama öteye gidemez..
aynısı kızlar içinde geçerli senin erkek arkadaşın 5-6 tane kızın arasında kanka ayağına kafelerde fotoğraf çektirse kabul mü edersin durumu?
bu ikisinden hariç sap erkek ve sap kızın arkadaş olabilme ihtimaline falan girmiyorum bile..
kanka ayağı göt ayağı..
olur bence.hormonal dengem bozuk degil. sevdigim baska kiz var ama kiz arkadaslarim da var. zaten insan birini sevince aklina digerleri gelmiyor.
hem arada sevişip hem arkadaş olunamıyor mu? buna karsi bir kanun olmadığına göre bir erkek ve kadın arkadaşlık edebilir. bu arkadaşlığın boyutu kimseyi alakadar etmez.
Karakter meselesi. Aynı zamanda en iyi evliliklerin birbirlerinin en iyi arkadaşı olan kadın ve erkeğin, 3-4 yıllık arkadaşlıklarından sonra doğacağını düşünüyorum
sürekli elini beceren ergen herkesi kendi gibi zannediyor.

olabilir abicim bir milyon örneği var dediğim başlık.
Özünde olmaz ama olsa bile 1 şişe tekila ile bütün arkadaşlıklar sonlanır, boyut değiştirir.
demedi deme ibrahim...
(bkz: sex)
Taraflardan biri çirkinse olur.
Olabilir.

Bir soru.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.