bugün

deseler ki ey müslüman ülkeler neden bu kadar batı'nın gerisinde kaldınız? tek cevap "uçkurumuzu düşünmekten bilime sıra gelmedi, ondan" olması lazım.

Mısır'daki El-Ezher Üniversitesi'nin Hadis Bölümü Başkanı Prof. izzet Atiya, "Kadınlar, aynı işyerindeki erkekleri emzirirse, akrabaya dönüşür, tacize uğramaktan kurtulur" fetvası verdi.

amaç sadece ama sadece akrabalık, 5 kez emzir ve hooop akrabasın, artık başını da açabilirsin bu adamların yanında hanım kızımız.

süt hısımlığı diye birşey var eyvallah ama bu kadarı harbiden mallık.

http://www.hurriyet.com.t...nomi/14878487.asp?gid=373
dünyanın güzide üniversitelerinden el-ezher tarafından yapılmış açıklamadır. Haberi duyduğumda kaynağının el-ezher üniversitesine ait olduğuna inanamadım ayrı mesele. Açıklamaya gelince; bu güne kadar hiç ele alınmamış, bırakın eli hiçbir islam aliminin aklından bile geçmemiş çok orjinal bir çözüm yolu olmuştur. bebeklikten süt kardeş yapılan insanlar ömür boyu o kabullenişle büyüdüğü için birbirlerine kardeş gözüyle bakmaktadırlar. şimdi bu insanlar, süt akrabalığı kuracağım derken dikkat etsinler de emzirirken başka akrabalıklar kurulmasın bari.
dünyada ensest ve akraba evliliği olaylarının varlığını bilmeyen dandik hoca bozuntularının saçma fetvasıdır.

hadi bir halt yedin, söyledin bunu. peki arkadaş adem ve havva inancına göre dünya nüfusu ensestten oluştu. madem akrabalar birbirine sarkmayacaksa bunlar ne iş?

(bkz: fetva sıçmak)
haber gerçek değilse şaşırılmayacak bir durum. ama haber gerçekse sadece 'yuh' demek istiyorum. ezher ünv.nin islamiyet adına çok değerli bir yer olduğunu biliyorum da bu fetvayı veren şahsın akli dengesinin yerinde olduğundan şüphe ettim her nedense.
meme fetişi hoca fetvasıdır. anlaşılan çalıştığı yerdeki hatunların memesinde gözü var iblisin.
tüm dünya erkeklerini müslümanlığa sürükleyecek yegane hadisedir.
sığ bir bakışla işe yarar gibi görünsede yetersiz bir fetvadır..emzirilen erkek emmeyle yetinmeyip birde gömmeye kalkarsa o zaman kadın kendisini nasıl koruyacak merak konusudr.
eşini emzirdiğinde durumda bir değişiklik olur mu acaba hocam?akraba evliliğinden çocuğum sakat olmasın?:S
kadınların saçından tahrik olan bir zihniyeti meme emerken düşünemiyorum.

(bkz: ne içtiysen aynısından istiyorum)
aslında mantık yürütme yöntemine göre doğru bir önermedir zira emzirdikten sonra kadın artık karşıdakinin süt annesi olacağı için ona artık nikah düşmeyecektir lakin kimse sormaz mı behey onun bunun çocuğu sisi denen yavşağın belamı, kadına memesini açıp eşek kadar adamın ağzına sokturup emzirtmenin helal olacağı fetvasını nerenden çıkartacaksın ki acaba.
Allahtan ben çalisirken gelmedi bu fetva 1000 tane kadin içinde çalisiyordum.
Isin sakasi tabi senin verecegin fetvayi silkeyim amk yobazi.
Emiyormuş gibi yaparsa ne olacak.bunun içinde hakemmi tayin edilecek.
Hepsini 4 er kere emer bırakırsa ne olacak.uzatmalar mı.
Adamın tacize çözümüne bak, sizin ben damınıza konayım, size hoca ya da ilahiyatçı diyeninde damına konayım. Ulan her türlü sapık fikir din adamı kisveli gavatlardan mı çıkar anlamadım.

Hele emzirsin bakalım, saniyesinde kadını silkerler. Hele ki ortadoğuda grup yaparlar.

Yani sizdeki beyni kuşa taksak kendini tavşan sanar mq embesil sapıkları.
Sapıkça bir fetvadır, bana "neden deist oldun?" diye sormayın...bu salaklar yüzünden...
:) bunu iş yerindekilere ben mi tebliğ etsem acaba...töbe töbeeeee
Daha bu gün, tanıdığımız birinin bir iş yerine çalışmaya girerken oranın sahibinin eşinden benzer bir teklif aldığını duydum. Şimdi de geldim bu başlığa yazılanları okuyorum.

işyerinin sahibinin eşi, kadına kocasıyla dini nikah kıyması gerektiğini; başka türlü aynı ortamda çalışmalarının haram olduğunu söylemiş. Böyle bir teklif karşısında soluğu karakolda almış tanıdığımız olan kadın.

Bunlar sanki sapık, kadınları cinsellikten başka bir işe yaramayan bir şey olarak gören birinin uydurmaları gibi değil mi? Eli şeyinde fetva vermek gibi sanki... kopsun.