bugün

hiçbir erkek başka bir kadına güzel yemekler yapıp bulaşık yıkadığı için kaçmayacağından ötürü, aldatmak şerefsizliğinde bulunmuş erkeğin yine kendisi gibi şerefsizce, saçma olan savunmasıdır.

pipili bir birey olarak tiskinim tiskinim tiskiniyorum. nasıl kıyarsın lan sen miniminnacık karıya?
avrupa yakası' nda sadettin yerebakan repliği. devamında burada vermek istemediğim ağır hakaretler gelir.
evlenirken o küçücük beynin nerelerdeydi sorusunun yöneltilmesi gereken tek hücrelinin vermiş olduğu beyanat.
sen o zavallı kadını daha onüç yaşında çocukken al hizmetçi gibi kullan arada stres topu niyetine duvardan duvara vur üzerinede bu cümleyi kur.böylesini o cümleyi kurdurtan yerlerinden asıp kurutmak lazım.
(bkz: hakettin sen)
bunu diyen kişinin birlikte olduğu kadında yemek pişirmek, bulaşık yıkamak, çocuklarıyla ilgilenmek, evi temizlemek, süslenip püslenip kocasını (ya da sevgilisini) beklemek, gece yatakta onu memnun etmek ve benzeri sıfatları bulup bulmadığı muammadır. Tartışılmalıdır... Zavallıca hazırlanmış bir savunma mekanizmasının sözlerinden başka bir şey değildir zannımca. uçkurunun tamahkarlığından dolayı karısını aldatan bir erkeğin karısını bahane göstererek, çirkin eylemlerine kendi aklınca kılıf uydurması da ayrı bir tartışma meselesidir. nitekim karısını aldatan bir erkek, birlikte olduğu kadınlarla yalnızca seks yapma gayesindedir, bu konuda gözüm kapalı genelleme yapabilirim.
ardına sığınılması mümkün olmayan bahane öbeği. "ulan, adam ol da aldatma" diye cevap vermek gerekir.
aldattığı anlaşıldıktan sonra eziklik duyması gerekirken işi zeytinyağlığa döken adamın cümlesidir efendim. ayrıca bu tür adamlara yaranılmaz; her istediğini yerine getirseniz bal yiyen baldan bıkar gibi bir açıklamayla gelir karşınıza ayı.
ayrılmayı kafaya koymuş erkek sözcüğü, bu laftan sonra dayak yemesi muhtemel kelimeler bütünü.
pişkinlikte kariyer rekoru kırmış adamdır.
acilen bir hayvanat bahçesine terkedilmesi gereken insanımsı cümlesi. hatta bir kafese atıp üzerinin kilitlendiğinden emin olunuz ki başkalarına da zarar vermesin. *
isterseniz bahçeden ayrılmadan adam gibi adam olsaydın da aldatmasaydım o zaman yada adam gibi adam olsaydın da terketmeseydim o zaman cümlelerinden size uyanı kurabilirsiniz.

bana kalırsa anlamayacağı için hiç yorulmaya gerek yok. yalnız bu kafada biriyle evlendiğiniz için kendinize söylemeniz gereken bir çift sözünüz olması lazım. bulamazsanız gelin ben size söylerim.
karısı tarafından "madem bulaşık makinesini tamir edemedin erkek gibi erkek olamadın yersin boynuzu" dendiğinde susması gereken erkek mantığıdır. *.....