bugün

Teşebbüs edilmesiyle dünyada ne kadar dar kafalı insanın olduğunu ortaya çıkaracak eylemdir. Savaşa bile sebep olabilir.
millet olarak her olayın bokunu çıkartmakta üstümüze yok durumunu bizlere gösteren eylem girişimidir.
cehape döneminde yapılası eylem. sıra onlara geçmeyecek mi neticede.

hatta gökkuşağıgenekon adı altında karşı çıkanları da tutuklarlar işte. oh mis.
Anıtkabir duvarına at eşek çizmek gibi bir iştir. At eşek te mubarektir lakin gerek yoktur.
saygısızlıktır, milyonlarca müslümanın mabedine saygı duyulmalıdır, orası allah'ın evidir ve kıyamete kadar kimse bir zarar veremeyecektir.
illa ilahi bir hüküm olması gerekmekte midir ? inanç ve değerlere saygısızlıktır. Dar kafalılıkla ilgisi yoktur. Ayrıca Suud krallığı götünüzü keser yani yersee.
yakında alahcığımla yapacağımız çalışma.
cennetten gelen renginle cehennemi boyayacagiz.

bursaspor taraftarına ait bi pankart bu. hani bizim kafalar malum, tribuncuyuz nihayetinde. bu tarz söylemlerde bulunmak gayet doğal yeterki saygısızlık olmasın. ama anlamadığım nokta şu; siz neyin kafasını yaşıyorsunuz aga? nolur söyleyin lan. hani bi grupta çıkıyor bizde anıtkabir'i boyariz falan diyor. sanki misilleme yapıyor diğerine. sizin bakış açınız bu mu lan? harbiden malsınız amk. biri ataniz diğeri son peygamber ikisininde değerini bilmek varken ki bilmek zorunda degilsin saygı duyman yeterli. saçma sapan bi sidik yarısına giriyorsunuz. sizin bu yaptığınızı elinde döner bıçağı ile deplasmana giden, otobüste kova yapan, sarhoşluktan ne yaptığını bilmeyen, size göre toplumda yeri olmayan basit, gereksiz ve serseri olan o insanlar yapmiyor lan. o begenmediginiz hor gordugunuz insanlar kadar adam değilsiniz. ne ataniza ne peygamberinize layık misiniz acaba?
hepinizi önce bong yapıp üstüne bir bira içip elimde döner bıçağı ile kovalamak isterdim, ama ondan da anlamazsinız ki siz... ( hababam sinifindan ahmet'e selam olsun).

edit: ne atatürk ne hz.muhammed ikisinide savunmak bana düşmez. zaten düşüyorsa sorun vardır amk.
eşcinselleri müslüman olmaya teşvik edebilecek fevkalade uygulamadır.
serbest çağrıştı tutamadım;
görsel
(bkz: adamın götünden kan alırlar kamil kan)
kabe ile alakası olmayan kişilere dert olandır. onun için götlerinden bir şeyler uydurma yarışına girerler. böyle deyince, islama zarar verdiklerini sanarlar akılları sıra.
Benim bildiğim tanrı beyazdır. Kabe neden siyah? Sanki daha çok şeytana adanmış gibi duruyor bu yapıt. Halbuki beyazı oluşturan renklere boyansa tanrının daha çok hoşuna gitmez mi? Belki de tanrı siyahtır ve ben yanılıyorumdur.
tanrı tüm renkleri temsil ettiğinden herhangi bir renkte olmasının önemi yoktur.