bugün

oraya zaten bu düşüncelerden arınan insanlar gittiği için siklenemyen durum.
(bkz: qapaq)
oraya zaten bu düşüncelerden arınan insanlar gittiği için umursanmamalaıdır. ahahaha gülmekten yazamadım ahahaha.
hem de kendi adamınız gol diyor olm ahahaha.
entrler siliniyor ahaha. ah ulan mobilden caps alabilsek.
"mig 14 isimli yazar buradaydı, entrysini sildi."
"hacda taciz":
http://www.haberturk.com/...-zaman/604791-hacda-taciz
pozisyonu tutturduktan sonra sorun olmuyormuş.
Başlığı "Kobe'nin kızlı erkekli tavaf edilmesi" diye okudum, travmasını yeni yeni atlatıyorum.
Aman duymasınlar.
Yozlaşmış dini bakış açıya göre üzerinde düşünülmesi gereken ve fitneler içerebilecek olan fakat islama göre hiç bir sakıncası olmayan durum.

Gerçek bir yana verilmek istenen siyasi mesaj gayet net alınmıştır. Doğrudur.
yol için cami yıkacak fikrin, kızlı erkekli tavaf yapılan yeri yakması normaldir.
genç kadınların yanlarında eşleri veya nikah düşmeyen bir erkek gözetiminde hac yapabilmelerinin nedeni budur. ancak kocamış kadınlar yalnız hac veya umre yapabilirler.
orada aynı evin içinde yatılmıyor angut beyinliler.. tavf yapılıyor tavaf..
girilen bu entryde karşıtlığın muhalifliğin bokunun çıkarıldığının göstergesidir. Unutulmamalıdır ki bu ülke de inançsızlar ve tayyipçiler yok. inançlı olan ve tayyibi sevmeyen insanlar da var. bok yemeyin özgürlüğümüze sahip çıkalım ama dini değerlere de saygı gösterelim diye uyarma gereği duyduğum entrydir.
işte bu haremlik selamlık olayını çürüten olaydır. haremlik selamlık, erkek kadın ayrı olayları osmanlı zamanında çıkmıştır. dinimizde (islam) kadın ayrı erkek ayrı yerde oturacak, eli eline değmeyecek diye bir şey yoktur. mezheplerde zaten islam dininden çok yıllar sonra çıkmıştır. yok hanefi mezhebinde kadın eline erkek eli değerse abdest bozulmaz ama şafilerde bozulur gibi... hz. muhammed zamanın da böyle birşey yoktu. sonradan insanların kendi içinde yaptıkları şeyler bunlar.

tavaf esnasında insan sadece allahı düşünür. kabeye bakıp hz muhammedin yaptığı güzellikleri düşünür. gidip '' ayh adam bana sürrtü, abdestim kaçtı'' demez. öyle olsaydı eğer zamanında kesin emir gelirdi zaten, tavafın kadın ve erkeğin ayrı yerlerde yapacağı ile ilgili.

maalesef insanoğlunun içi fesat olduğu için, pazarda bile giderken sıkışıklıkta sürtündüğünde hah sürttü bana, beni elledi gibi düşünceler sarar. işine baksana kardeşim sen?
o sevap.
aşırı derecede şerefsizlik ve ahlaksızlık içeren benzetmedir.
rahat rahat ahlaksızlık yapamayacağı için kahrolan insanlara böyle kutsal bir olayın gerçekleşmesi dert olmuştur.
eger siz kariniza kiziniza bunu uygun goruyorsaniz hayirli olsun ne diyim.
kızlı erkekli tapınıyorlar ve yasal düzenleme gerektirir.

erdoğan haşmetleri el atmalıdır çünkü kendisi vip hacıdır.
Basbakanimizi derinden uzuyordur.
tayyip dinci olduğundan orayada el atmalıdır haremlik selamlık diye ayakkabılarıyla tavaf ediyorlar başbaganım.