bugün

Senin çocuğuna dokunanları sadece biraz kafanı kaldırıp düşünsen bulacaksın, artık bunlar yüzünden gençlerin yanması canımı yakıyor.
Akp çorum il başkanlığınca planlanmış bir oyundur. Parayı alan rolü oynar. Bunu bunca zamandır görmemek mallıktır.

Hani derler ya, bunca yıldır körü siksen gözü açılırdı diye. Heh aynen öyle.
Çok ayıp etmiştir. Her kim olursa olsun üslubu beğenmedim. Hanımefendiye yakıştıramadım.
Akape'ye oy vermeyenleri terörist! ilan eden yahudi madalyalı bop eşbaşkanı recep bey bu kadının yanına gelse ve kadın aynı hareketi yapsa; yine yanlış yaptı derdim. Her şeye rağmen derdim! Bu hareketten sonra artık kim olursa olsun gücü gücü yetene diyorum. Cehalet ve iticilik paçalardan akıyor. Eğer bu kadının kocası kendi gibi değil de efendi ve ağzını yüzünü bilen gariban bir adam ise; tayyip'çi bile olsa allah bu kadının kocası olması hasebiyle sabırlar diliyorum kendisine. Değil ise tencere kapak misali...
vah vah tüh tühahahaha

görsel
üslüpsuz, terbiyesiz kadın. içler acısı bir görüntü gerçekten.
izledim tv'de direkt aklıma şu geldi. Bunu Erdogan'a yapabilir misin cesaret bile edemezsin. Diyelim cesaretin var bu hareketi yaptın o dakika o çocukla beraber paketlerler sen değil mi. insan gibi birisi sana selam vermiş demek ki neymiş sizin gibilere insan yerine koymamak lazım size güler yüz göstermemek gerek . Çünkü sizin yüzünüze gülene hakaret ediyorsunuz.