bugün

Dantelli büstiyer önü açılmış bol gömlek ve dalgalı saç.. Mest oldum.
görsel
Istedikleri gibi. Gotunuzu başınızı acın kızlar su seriatcilari gıcık etmek icin.
Niye bu kadar eksilendi ki :(
Malûm sapık kesime yaranmak için soyunacağıma allahın emri için giyinirim.
görsel
para yok aga bu kızlar nasıl giyinsin * çok yanlış yerden girdim konuya galiba *
kızlar giyinmesin hepiniz rahatlayın.
Bu soruyu “kızınız nasıl giyinsin” olarak okuyarak cevap verin.
kendilerine yapışanı değil yakışanı giysinler, ne rahatlarına geliyorsa nasıl iyi hissediyorlarsa. moda diye el için giyinmesinler birde yanlız tayt a karşıyım.
Çıplak gezsin(!) La arkadaş millet ac ac. Siz hala nelerle uğraşıyonuz..
içlerinden geldiği gibi. 2-3 haddini bilmez, tayt yakışmıyor yaa dediği için tayt giymekten vazgeçmesin mesela. Göbek açık giysiler iticiymiş, tabii senin için giyiyorlardı ama sen sevmiyorsan artık giymezler.
Giyinmeselerde olur.
ne giyerse giysin ninja kıyafeti hariç ter kokusunu 30 metre öteden alıyorsun aq.
istedikleri gibi.
görsel
göbek açık şekilde giyinmek dışında her türlü giyiynebilirsiniz. sıfı yağ da olsa sadece göbeğini açsan yine de bana güzel görünmüyor tabi bu bana göre yine siz bilirsiniz. baldır, uyluk frikiği falan veren etekler hoş oluyor ama orasını es geçemem. göğüs çatalı frikiği veren kıyafetler de, biraz merak uyandırsın oyun olsun. direkt yapmayın şu açılma işini yoksa zevki kaçıyor. ucuz taytlar da giymeyin renkliler hoş geliyor bu aralar.
Kendilerini nasıl rahat hissediyorlarsa öyle giyinsinler.
görsel
mini etek, tayt, askılı, göğüs dekoltesi vererek giyinsin.
giyinmesinler.
mom jean denen boku giymesinler mesela, altlarına etmiş gibi görünüyorlar, yivrenç bir görüntü gerçekten.

kaldı ki ana bacı karıştırmanın da alemi yok.
Açık saçık giyinince erkeklerin gözdesi olmuyorsunuz bunu bi anlayın. Erkeklerin süslü erotizm düşüncelerine meze oluyorsunuz şunu bi içi boş saksı kafanıza sokun! Birde utanmadan göte kadar sort giyip bak ben ne acayip kızım beni yatağa atsan hertürlü zevklerine meze olurum mesajı veremeyi bırakın. Şahsen ben öyle anlıyorum. insan o şekilde giyinmeyi utanmayı geçtim çekinir be. kendinize nasıl yakıştırıyorsunuz kevaşe modelini? Erkek olarak ben kendimden utanıyorum o yüzsüzlerin yerine. Ama napcan işte zevklerini körertip , yatağa atmalık ,bi kullanımlık kız olma hevesiniz geçip erkekler tarafından kullanıldığınızı anladığınızda iş işten geçip geçmiş hatalarımız için kendinize çok kızacaksınız ama tecrübe edinmeniz lazım demekki bazı şeyleri idrak etmeniz için. Velhasıl kelam özenti olmayın,az biraz üstüruplu giyinin ,kimseyi kendize kullandırtmayın.
istedikleri gibi giyinsinler.