bugün

ilişkide hep alıcı taraf gibi görünen kızların sevebilirliğinin sorgulanmasıdır.

Yani hep bir sevilme beklentisi içinde olmak, ilgi görmek istemek acaba kişinin sevme becerilerini zedeler mi diye merak ediyorum.

Misal ben bir erkek olarak sevilmekten daha çok sevme tarafındayımdır işin. Sevmeyi sevilmekten daha çok severim, isterim. Ama bu demek değildir ki hiç sevilmeye ihtiyacım olmasın. insanın bazen şefkat dolu sevgi dolu dokunuşlara ihtiyacı oluyor. Ne biliyim işte. Çok mahrum kaldım sevilmekten. Ah şimdi beni kimler anlasın.
Şu an onu deli gibi seviyorum ama umrunda bile değilim.

Yanlış kişiyi seçiyorsunuz beyler. Yoksa severiz de..
Sever o da laf mı.

Ama yanlış kişileri.

Neyse ki hayatımın aşkitoşkosunu buldum.
Bence sadece egolarını tatmin eder.

Selamun aleykum ben geldim.
belli bir yaşa kadar seven taraf olabilirler ama 25ten sonra sevenini görmedim.
miş gibi yapıyorlar gibi geliyor. menfaat doğrultusunda davranıyorlar gibi. akla para gelmesin hemen ihtiyaç neyse o. bir yerde okumuştum sadece bizleri çocuk sahibi olmak için kullanıyorlarmış gibi birşey yazıyordu. kızlara soralım. kızlar gerçekten seviyor musunuz ?
Değişmez Kodlanmış şartları vardır. Eldekilerin en iyisini sevmek gibi. Bu durumda buna sevmek denir mi?
Kızına ve duygularına göre değişir.
Sevmez. Yalancıktan sever. Sevmiş gibi yapar. Daha iyisini gördüğü zaman da size zihninden başar tekmüğü, bir daha esameniz okunmaz.
severler tabi deli misin? cüzdanlara aşıklar.
çıkarları gerçekleştiği ölçüde sever.
kızlara laf yok.
10 taneden 2-3 tanesi en fazla. çok şanslı değilsen onlarda sana denk gelmez zaten. diğerleri hep oyun peşinde.

o benim olsun diğeri yedekte dursun diğeri yedeğin yedeği olsun. sorarlarsa o arkadaşım diğeri kardeşim gibi der geçerim. çok üstelerse bir anda sanki haklı olan benmişim gibi "soğurum" diğerine giderim. ben her istediğimi yaparım kimse bana karışamaz. istediğim zaman konuşalım, görüşelim istemediğim zaman konuşmayalım, görüşmeyelim. itiraz ederse trip atarım karşılık verirse söylediğim o tüm aşkımlar canımlar uçar gider..

maalesef ki durumlar böyle. öyle şeyler görüyoruz ki insan cidden bıkkınlık yaşıyor. insanların genelinde bir şımarıklık var bayağı bir süredir. erkek - kadın fark etmez herkes kendisini bulunmaz hint kumaşı gibi görmeye başlamış. aşk meşk sevmek sevilmek bunlar gitmiş tamamen çıkar üzerine kurulmuş iğrenç ilişkiler yaşanmaya başlanmış. neticesi ne peki ? her akşam haberlerde izliyoruz 3-4 tanesini. şiddet olayları boşanmalar kavgalar cinayetler tacizler aldı başını yürüdü son 10 senede. eskiden de vardı ama son 10 senede nirvanaya çıktı. çıkar üzerine kurulan yalanlar üzerine şımarıklıklar üzerine kurulan hiçbir ilişkinin sonu iyi bitmez. birbirini gerçekten seven 2 insan birbirine sadık olur birbirine aşık olur birbirine güven verir hoşgörülü olur. ama çıkar üzerine ilişki kurarsan sonu şiddet olur göz yaşı olur.
bunun erkek versiyonunu yapın awk.
erkekler gerçekten sever mi dedirten.