gururunu ayaklar altına alan utanmaz erkektir. haysiyetini onurunu bir kız döktüğü gözyaşlarıyla süpürüp götürmüştür. allah kimseyi bu eziğin derekesine indirmesin.
Geçenlerde bu modelle karşılaştım, milletin içinde ağlama olmuyor böyle dedim. bağırarak sen aşk nedir biliyor musun lannnnnnn (burada hayvanlar gibi bağırıyor tabii sakin değil) ağlayın ama lütfen insanların içinde ağlamayın itici oluyor.
kız için yapmadığı rezillik kalmayan, kızı elde etmek için "başkası" olmaya bile dünden razı olan erkekten kat be kat daha dürüst olan erkektir. sevdiğinin arkasından ağlamak eziklik değildir, sevdiğinin kanıtıdır.
erkek ağlamış ise pişman olmuş demektir, yalandan ağlayan bazı şarlatanlar var fakat onlar kendilerini çabuk belli eder sahte göz yaşlarının inandırıcılık etkisi az olur.

ağlamayalı 23 yıl olmuş büyük kayıp, en son 7 yaşlarında ağlamış biri olarak hüzünlendim nedense.
etmeyin,eylemeyin demek istediğim başlıktır.

http://imgim.com/3918incit9304706.jpg
be mal etrafta apış arasında aynısından olan 2 bacaklı bir sürü seçenek var. sen git boş vakitlerinde uçağa kafa at..
ezik kız icin ağlayan aşık erkek
ezik degildir. coook sevmistir.
herkesin içinde ağlamasın ama aşağılarlar sonra, evde ağla be abim.
bende ağlamıştım ya la.
kadınlar çok kolay ağlayabilirler. bazen sahte bile olabilir bu ağlamalar. erkekler, kolay kolay ağlamaz,onların gözyaşları gerçektir ve içten gelir. adam sevmiştir, aşık olmutur. eziklikle alakası yoktur.
çok sevmişsindir.. hayatını, yerini yurdunu, gelecek planları değiştirip her şeyi onu dahil etmişsindir.. daha evlenmeden kızın olduğunu düşünür hayal edersin.. sevdiğinin karnında olmayan kızını seversin çoğu zaman.. sonra bir salaklık yaparsın hemde büyük bir salaklık, yalnız kalırsın.. bilirsin tanırsın onu dönmeyeceğini bilirsin..

oturursun balkonda.. masada bir tek rakı vardır birde hayaller.. zor tutarsın kendini içindekileri boşaltmamak için.. attıkça içine atarsın.. sonra bir parça çalar..

http://www.youtube.com/watch?v=ckqiytB7NfY

şarkıyı bilen-bilmeyen adamı girişiyle ağlatmaya başlar.. hadi şimdi tut tutabilirsen göz yaşlarını..

not : yaşanmıştır birebir olarak.. ancak 2-3 gün sonra "beni bir daha bu kadar üzme" mesajı ile o göz yaşlarının ne kadar değerli olduğunu tekrar anlarsınız..

kız erkek farketmez.. ağlayacaksan sevdiğin için ağlayacaksın zaten..
Kız için ağlamamış ezik erkek kadar ezik olamaz hiç bir zaman...
aşka eğilmek eziklik değil erdemdir.
sevdiği için ağlayan erkek gurursuzsa, kabul ediyorum ben gurursuzum.
hatalı olup da ağlayan aynı hatayı üst üste yapan bir erkeğin gözyaşları yalandır.
Nadir görünen erkek tipidir. Zira bir erkeği bir kızın ağlatmasi pek de kolay değildir.
kiz icin degil icindeki ask icin aglayan asil erkektir. aksini idda eden agir yuzustu birakilmis ve kosullu sartlanmalarin esiri olmustur.
gerçekten sevmişse ağlayan erkektir.

her ilişkisini laylaylom geçiren erkek değildir.
yeri geldiğinde canı pahasına sevmiştir, emek vermiştir, değer vermiştir.
hayaller kurmuştur gelecekleri için. çocuklarının isimlerini bile koymuşlardır belkide.
aynı takıma sevdalıdırlardır her ikiside, elini ilk tuttuğu yer fenerbahçe-galatasaray derbisidir.
gözlerinin içine bakılıp defalarca seni seviyorum denilmiştir belki de.
gelecekte kurulacak mutlu yuvaları için çabalıyordur her seferinde.
düştüğünde sevdiceğinin desteğiyle her seferinde daha güçlü doğruluyordur.
zorluğa göğüs geriyordur, kor vuruyordur uzuvlarına.
ama vazgeçmiyordur hiç bir zaman.
delikanlıdır çünkü bırakmıyordur yarı yolda. hayallerine, umutlarına her gün biraz daha yaklaşıyordur.
sadece zamandır önünde ki tek engel.
ama gel gör ki bırakılan o oluyordur ve kenara çekilip sevdiğinin mutluluğunu izliyordur kenardan.
içinden geçiriyordur doğan çocuğuna ozan isminimi koyar acaba diye, benim gibi mutlu eder mi yanında ki onu.
bir kez daha çekiyordur dumanı ciğerlerine onca şeyden sonra yıkılmayan adamın gözünden bir damla düşüveriyordur, son konuştukları yerde kaldırımın kenarında.
artık erkeklik falan düşünmüyordur, aldırmıyordur yanından vızır vızır geçenlere bir duman daha çekiyordur ve umursamadan döküyordur içindekileri gözlerinden.

susuyordur sadece susuyordur, bakışlarıyla yakıyordur izmarit yığınlı asfaltı. saatler sonra doğruluyor ve yalnızlığa volta atıyordur artık. tek yoldaşı gözyaşlarıdır.

edit: imla.
erkek için ağlayan ezik kızla aynı orandadır. erkek dediğin nedir ki alt tarafı memeli, bacaklı, ekstra kıllı bir şey.
Belki de geçmişteki fedakarlıkları için ağlıyordur, ben ne mal bir insanmışım diye kızgınlık içerisinde...
abartmaması kaidesiyle en asil duyguların insanıdır. abartırsa evet maldır!
Bir kadın için ağlayan erkek hiç görmedim. Hepsi Adamdı.
' erkek için mi ağlasın' diye sormak istediğim durumdur.
ezik olmayandır. kız için de ağlanır başka şeyler için de ağlanır. ağlayan insan iyidir. dokunmayın. ya da omuz verin. belki sizin de kalbiniz yumuşar biraz.