bugün

''Yenge'' olma olasılığı yüksektir.
Keleş.
Örgüt.
Biji.
Apo.
foşist tece.
patlayan şeker istiyom.
bebekleri bile o aptalca fikirlerine, nefretlerine alet edenlerin yavan mizah anlayışları ve avam entryleriyle sözüm ona eğlendikleri başlık. size artık ne desem, ne desek boş be, valla boş.

allah sizi ıslah etsin.

bu tür başlıklara müdahale etmeyen moderasyondaki o kafatasçıya da selamlarımı gönderiyorum.
Kürt yazdın alay ettin kral sensin değilmi.
Ahahhaha kürtler salak
Ahahhhaha kürtler kıro yazdınız ve ülkeyi kurtardınız değilmi.
Ulan faşistik itler bukadar kürt var bende kürdüm ben türklere asla ırkçılık yapmıyorum.

Em daxwazın bırati, hûn daxwazın kirati.(biz kardeşlik istiyoruz siz yarraklık istiyorsunuz).

Biraz adam olun küçük görüp aşşağıladığınız insanlar mecliste söz sahibi olma yolunda.
muhtemelen kendisi ile ilgili bu başlığı açmış olanlara allah belanızı versin demişlerdir.
not:Bebek üzerinden de siyasi fahişelik yapacak kadar küçüldünüz ya çaylak olsamda umrumda değil artık. bu kadar gevşeğin arasında bana çaylaklık krallık gibi gelir.
anne veya babadir veya dededir vesayre. bıktık artık milliyetçiliğinizden türk kürt kardeştir. pkk sempatizanları kallestir.
Heval olma ihtimalı varmıdır acaba.
Kondom denen bişey var amk. Olabilir.
(bkz: gaççak)

(bkz: kürt bebeklerin Tililililili diye ağlaması).
Daye, başka ne bekliyordunuz?
Eveeet sikimsonik ırkçılık eylemlerinize bebekleri de alet ettiğinize göree,bugün de insanlığın sonuna geldik sevgili kuyruk sokumları.
(bkz: bebe) bizimkiler böyle diyor genelde.
bubadır.
http://www.uludagsozluk.com/e/25091081/

adıyamanda bulundum. bir çiköfte merasimi sonunda daha pencerenin kenarına 2-3 çiköfte isabet etmiş.

adam üzerinden 15 yıl geçmesine rağmen pencereyi değiştirmiyor.

çocuğum büyüyünce o çiköfte izlerini gösterecem diyor.

ibo show ve mahmuttuncer show da olduğu gibi.
ıngaaa ıngaa. ama ağlaması adeta bir feryattır. çünkü artık o bir kürttür.
burada komutan kimdir heval dir.
Keleş tir.
Molotoftur.
Apodur.
molotof.
hela vela vel vela.
"Vela vellea vel vellea"dır.
- ingaaaaaa.