bugün

ortalama bir iq'ye sahip olan her insanin anlayabilecegi durum.

zaten etkili olsalar simdiye teror diye birsey kalmazdi. simdi bir de afrin'e giriyorlarmis. koskoca tankli birlikler afrin'i ele geciremedi. bunlar mi gecirecek? salla basini al maasini yaparlar yine.
savaşı internet oyunu sananların ifadelerindendir.
dünyayı amerikan ajan filmlerinde ki olduğu gibi sanan birisinin beyanıdır.
Öncelikle Tanklı birlikler orayı ele geçirememişmiş. Orası tanklı tüfekli birliklerle minimum sivil zahiyat verilecek şekilde ele geçirildi. Bazı bölgeler ki meskun mahal denilen yani sivillerin yoğun olarak bulunduğu ve aralarında oç teröristlerin de saklanarak sivilleri kalkan yaptığı yerlerdir.
Mesela abd ordusu olsa meskun mahal falan dinlemez, sivilin amk der yerle bir ederdi. Ancak biz orada ki sivile en az zarar gelmesi için meskun mahal operasyonu yapıyoruz.
Hani başka ülkeler gibi sözde insan hakları değil fiilen insan haklarını uyguluyoruz. O etkili değil dediğin ekiplerin hangi şartlarda hangi durumlarda operasyon yaptığını göz önüne alırsan etkili mi değil mi anlarsın.
hayatı cs go sanan yazarın ibaresi.
Jöh ü bilmiyorum ama jandarmaya sempatim olduğu için iyidir diyorum. ama pöh biraz bilemedim gerçi güney doğuda iyi sınav verdiler mermi sesi duysam altıma yapacak biri olarak eleştirmem mümkün değil. Üniversiteden 2 tane avel arkadaşım pöh olduysa ordan hayır gelmez diye düşünüyorum eheheh. Latife.
koskoca jandarmayı bir boktan anlamayan içişleri bakanlığından alıp tekrar işinin ehli sahayı tanıyan yetkili abilerin olduğu (akar hariç) genelkurmay başkanlığına vermezlerse başarı yüzdesi oldukça düşük olacaktır.

yakında afrinde başlayacak gerilla savaşı seviyesindeki çarpışmaları içişleri bakanlığı nasıl koordine edecek nasıl taktik saldırılar planlayacak kocaman bir soru işareti valla.
Gerçekte ne kadar güçlü olduklarını bilmem ama ergenler bayağı abartıyor.
Yanlış tespittir.
Bunu yandaşlarına sorsana delikanlı 25 metreden 25 kuruşa delik açan Pöhleri sana anlatsın.