bugün

(bkz: turk erkekleri tedavulden kalksin jude law gelsin)
(bkz: gizli ibne)
(bkz: ölümcül oyun)daki göbekli bıyıklı dedektif rolündeki halinden bahsediyorsa haklıdır ve odunsu olmasının bir önemi yoktur.
eğer yapay zeka filminde joey rolünü izlemişse hak verilen kişidir. onun dışında diğer filmlerinden sonra fikri değişecek hatta sırf fikri değil zihni bile değişecek kişidir.
(bkz: hatta ben kız olsam ilk sana)
kişiden kişiye değişir derim ben çirkinlik hali. erkeksi görünüme özen gösterenlerin listesinin başında yer almayacak kişidir jude law.göbekli esmer adamlar hep kazanmıştır, kazanacaklardır...yeterki kadın dilinden anlasınlar,varsın jude law olmasınlar.
vallaha bilmiyorum.
(bkz: jude law kim ulan)

tanım: tanımlanırken bilinmeyen bazı kişilere atıfta bulunulan esrarengiz erkek.
kompleks yapmış , kıskançlığından kudurmuş erkektir. şimdi kasmaya gerek yok adam yakışıklı ayrıca rolüne kendini kaptırdığı zamanlar da felaket bir hale bürünüyor. yani bunu gözardı etmek dürüstlük değil.
bunları "kendilerine layık gördükleri kadın" olarak da adriana lima'dan aşağısı kurtarmaz genelde..
jude law'un sarışın olmasıyla ilgili düşüncesini açıklıyor olabilir. kişi çirkin diye güzelden anlamayacağını ya da her güzeli kıskanacağını düşünmek saçmalıktır. herkes sizin gibi kompleksli olmuyor.

not: ayva göbeğim ve esmerliğimle gayet mutluyum. odunsu olduğum da söylenebilir. ama kompleksli değilim.
kıskançlık damarları kabarmış türktür o . erkek dediğin göbekli olur lafını da yapıştırırsa arkasından evlere şenlik bir muhabbet olur.
daha kötüsü için ;
(bkz: jessica alba çirkin diyen bıyıklı esmer kadın)
çirkinlik göreceli olduğundan hoş karşılanması gereken bir fikirdir. ayrıca delikanlı adam olduğundan alıcı gözle bakmamıştır.