bugün

an itibarı ile yılmaz vural tedirginliği yaşayan teknik adam.
maç sonunda bize tecavüz ettiler diyecek adam.
peşin edit: beşiktaşlıyım. taşak geçmenin rengi olmaz.

--spoiler--
mourinho: eğer elenirsek GALATASARAY gibi elenelim istiyorum.
--spoiler--

duaları kabul olan teknik adam, keşke allah'tan başka bir şey isteseydin be adamım.
seneye %99 ihtimalle real madrid'de kalmayacağını açıklayan adam.

"Jose Mourinho was asked if he'd be in the Champs League with Real Madrid next season: "Maybe not. I want to be where people love me to be"

yani diyor ki; "seneye belki burada olmam. insanların beni sevdiği bir yerde olmak isterim"
bahaneyi yine hakemde bulmakta gecikmemiş olan karaktersiz herif. senin takımındaki ramos o maçın ilk yarısını bile bitirmemeliydi be adam pes!!!

http://www.goal.com/tr/ne...kingnews&ICID=HP_BN_1
Önümüzdeki sezon beşiktaşı çalıştırmayı hak etmis antrenördür.
her zamanki gibi hakeme laf atmayı ihmal etmemiştir artist. yav bir kerede yenilgiyi hazmet takımım kötü oynadı de be adam.
bir faul pozisyonu...

dakika 81, durum 0-0
madrid'in 3-0 yenmesi gerekiyor,
morinho sinirlenip yardımcı hakeme koşuyor,
kolundaki saati gösterip '' maç duruyor, uzatmalınız'' işareti yapıyor.

dakika halen 81
ve rakip avrupanın en formda takımlarından borisia dortmunt..

son 9 dakika.

özetle bu hareketleri yapması bile onun ne kadar inançlı ve hırslı bir teknik adam olduğunu gösteriyor.

morinho maçı 2-0 kazanıyor..

eleniyor ama gönüllerde bir kez daha taht kuruyor.

gıcık ama büyük bir komutan !
takımını yalnız bırakmazsa bu yıl, ronaldo ile önümüzdeki sezon bu şampiyonlar ligini kazanır bu adam. gitme mourinho ! kaybedince daha çok seveceksin !
galatasaray gibi elenen teknik direktördür. ispanyollar çekememezlik göstererek bok atmaya çalışsalar da, bu o'nun dünyanın en iyi 3 teknik adamı arasında olduğu gerçeğini değiştirmez. ama hakem hakkında konuşması komik olmuş. çeyrek finali unutmuş mourinho.

ingiltere'ye gideceği sinyalini veriyor ama kulislerde italya söylentileri dolanıyor. bakalım neler olacak.
bazen gıcık hareketleri olsa da adam en iyilerden biri... yiğidin hakkını yememek lazım.
dünyada en çok tanışmak istediğim insanlardan biridir kendisi. umarım bigün beraber rakı balık yapma şansım olur.
liverpool'un çok ciddi istediği hocaymış. eski günlerine dönmek için transferde çılgın atacakmış bu sene liverpool.
liverpool'da kan uyuşmazlığı yaşayacak teknik direktördür.

mourinho bugüne dek hep istediğini alan kulüplerde çalıştı. bir nevi los millionaros sendromlu kulüpler de diyebiliriz. porto, chelsea, inter ve real deyim yerindeyse gerek taraftar, gerekse kulüp dna'sı itibarıyla züppe kulüplerdir.

liverpool gibi "bizim oğlanlar, bizim çocuklar" kafasında bir kulübe tahminimce gitmez. gitse de başarılı olamaz.
alex ferguson'dan boşalacak manu teknik direktörlüğüne eğer real madrid'den ayrılırsa gelebilecek teknik adamdır.

edit: (gelemedi)
Kendisini eleştiren Pepe için:

''pepe' nin sözlerini yorumlamak çok kolay. Onun bir sorunu var. Adı da Varane'' *
manchester united'ın başına geçemeyecek olan adamdır.manu öyle iki kuruş görünce götü kalkan takımlardan değildir ve 3-4 yıl çalışıp sonra '' sıkıldım gidiyorum '' diyen adamlarla işi olmaz.
gelecek sezon ya chelsea ya da manchester united'ın başına geçecek olan dünyanın en popüler teknik direktörlerinden biri. alex ferguson'dan sonra gelir heralde.
atletico madrid e 14 yıl sonra real madrid'i mağlup ettirmiş adam.

bu güne kadar hep savundum. maçtan önce de arkadaşımla konuşurken kalsın da seneye elalemi göt edip gitsin reyiz dedim.

Sen ne yaptın be adam?

1.si 3te0 ve geldiğinden beri 3 sezon 3 kupa 3ü de yerel.
2.si kardeşim bu takımı sana verdiler sen 1. sezonu harcadın tamam 2. sezon aldın nuri hamit ne alakaysa o da tamam şampiyon oldun da be amk adamı sana o kadar kurnaz zeki çalışkan, reyiz dedik sen 3. sezona ne sikik bi takım çıkardın.

higuein'i psg istedi sattırmadın elinde patladı, benzemayı da körelttin aksine. essien'i aldın tamam mantıklı dedik. son dakika aldın onu da. modric'i aldın tamam dedik klas adam yakışır. e sezon başladı?

lig bi kere ilk el clasico'da koptu puan farkını orada kapatamadın başka da fırsat olmadı.

şampiyonlar liginde gruptan zor çıktın ama ölüm grubu dedik. tamam dedik.

e 2. turu geçtin çeyrek finalde bizi galatasarayı yani senden sizden daha öncelikli olan takımımı hakem falan derken 1. maç yediniz 2. maç yusuf oldunuz.

yarı finalde 4 tane kaydılar tertemiz. ronaldo fırsatçılık yaptı turu 2. maça sakladı.
2. maçta o çok sevdiğin mesut ve hıguayn kabızları o kadar net topları sikti ki. sonra da kapandılar.
lewandovski 2. yarıda direkten dönen topu atsa göt olmuştun. neyse ki son dakikalarda gazla doldur boşaltla 2 tane salladınız da taraftarın hararetini aldın.

kral kupasında barçayı tokatladın eyvallah saygım sonsuzi ligde yedeklerle yendin tamamdır sen en büyük rakibini yedek yendiysen çözmüşsündür o siktiğim pas oyunun zaaflarını. bu konuda sana hayranım bitirdin o sistemi.

ama ne görelim? elin bayerni 7 tane salladı? demek barça da geriliyor ama ligde 10 puan fark var gülüm?

gel gelelim en son maça kral kupası finaline. evinde sahanda 13. dakika öne geçmişssin. doğrusu maçı izemedim tamamen. 2. yarıyı ve uzatmaları izledim.

sen 2 sezondur ne halt yemeye kendini attırıyorsun tribüne? geçen sene villarreal maçında da atıldın ard arda puan kayıpları?
zeki adam proveke edeceği yeri iyi bilir ya da hiç yapmaz. sen takımı da yalnız bırak.

90 dakika adam değiştirme uzatmalarda 3ünü birden değişitir sol beke arbeloayı al modrici çıkar o son dakika golü kaçıran o bitiriciliği olmayan ama yıldız oyuncu olan mesut kalsın. adamın adım atacak hali yok.

ha ronaldo da yalnız bıraktı diyen olacak. adam gol attı didindi içerden top çıktı ve sert müdahaleye refleks olarak kart gördü.

sen ota boka atılırsan ronaldo da çıkar? zaten bu adamla polemik yaptın zaman zaman. ulan seni bu adam tuttu hep.

imam osurursa cemaat sıçar mourinho bey.

sayende sana karşı olan tüm hayranlığım bitti ve eğer ben böyleysem elin ispanyolu seni, sokakta görse siker.

benim için idol zeki strateji adamı konumunu kaybettin.

teknik adamlık savunma yaptırıp büyük takımı kontra atağa çıkartmak değildir.

teknik adamlık bi kalem bi tahta teknik işi değildir!

teknik adam takıma transfer yaptırır takımı sezona hazırlar moral motive verir konsantre olur hırslandırır.

Ve sen bunları 100 puanla şampiyon olduğun sezonun ertesinde yapıyorsan istikrarsızsan senin profesyonelliğine çomak sokayım.

sen eğer madrid gibi dünyanın en büyük en köklü bence öyle olan çoğuna göre de hemen hemen öyle konumdaki konumda ben istenmediğim yerde kalamam ingilizler beni seviyor dersen kimse siklemez siktirgit.

sana bu kadar hayran fanatik bir adam yazdı bunları, yazmadan önce de sineye çeken sabırlı birinin feryadı bu.
Real madrid ile ilk ciktigi ve yenildigi el clasico sunda arkadasimin hakkinda yapmis oldugu yorum bugun bile beni benden almaktadir.

Giovanni: X noldu senin iddaa? Madride para yatirmistin degilmi?
X: ne olacak gio. Mosmourinho.
real madrid ile yollarını ayırmıştır. büyük adamdın mourinho yeni maceran büyük ihtimalle özlediğin chelsea olacak tahminimce.
an itibarı ile ntv spor'da, sezon sonunda real madrid'ten ayrılacağının alt yazı olarak geçtiği portekizli teknik adamdır.

Yolun açık olsun mou.
Galatasaraya gelmesi durumunda fenerbahçe ile yaratacağı polimikleri ucundan bile tahmin edemeyeceğimiz adam.
eğer diego lopez'Li cümlesi doğruysa yaptığı gavatlıktır.
casillas'ın kendinden büyük olduğunu gösterir.

ayrıca rüya hoca olabilir ama rüya takıma gelmediği kesin. khediralı arbeloalı rüya takım mı olur amk higuayn falan.

kendisine son kupa finaline kadar hep hayran olmuşumdur hep arkasında durdum düşüncelerimin sevdim saydım idölümdü ama o son kupa finali ve daha sonrası, geçen 3 sezonun özeti ve son açıklamaları derken kimsenin harika olmadığını anladım.
kral takımının iç sorunlarında kayboldu. buna rağmen geçen sene barcelona gibi uzay takımını ispanya'da 2. plana atmayı başarmıştır. bana kalsa geçen sene bırakmalıydı. london awaits.