bugün

(bkz: galatasarayda kim yedek kalacak sorunsalı)
xbox 360 da fifa 10 oynarken hep alirdim kendisini galatasaray, isin komik tarafi, 9, 11, 10, 8, 7 gibi "forvet numaralari" dolu oldugu icin kendisine 32 numarali formayi verirdim.

kendisi 32 numarali formayi giyecek.

allahim inanamiyorum sana.
böyle bi adamdır:

http://video.hurriyetmax....deo.aspx?s=2&vid=4791
(bkz: galatasaray/#7035655)
(bkz: galatasaray/#7102389)

şu iki entrymden sonra, resmi sitemize girdiğim an daha da mutlu olmamı sağlamış transferdir.

görsel

(bkz: şerefsizim benim aklıma gelmişti)

hoş geldin jo! *
"vay babanın kemiğine haldun" dememi sağlayan forvet topçusu. yabancı kontenjanımızın ne olacağı merak konusu. ama hoş geldin diyorum kendisine. goller getirirsin inaşllah.
"haldun çıldırmış olmalı" diyerek tepki veriyorum.

zall silme bu entryi. zaten reklam uğruna harcadın bizi.
(bkz: haldun bi rahat dur abi)
bizim bu seneki en büyük transferimiz alt yapıdan yetişen haldun üstünelmiş hakkaten.
hoşgelişler ola JO!
hepimizi akşam akşam mutlu edendir. tamam kabul UEFA liginde oynayamaması büyük dezavantaj ama baros yokken ve nonda ilk 11de başladığı maçlarda sıfır çekerken, bizi ligde ve kupada çok rahatlatacaktır. ayrıca eğer aşı tutarsa satın alınabilir, satış opsiyonu bizde...23 yaşında rusyada ve kendi ülkesinde fırtınalar estirmiş, bana ikinci bir keita vakası gibi geliyor. herkes keita geldiğinde bitti diyordu, süper ligde döktürüyor attırıyor resmen hani nerde o bitti diyenler, hepsi ağzı açık izliyor...
ben her şıkta haldun'dan bir transfer daha bekliyorum forvet mevkiine, avrupa'da oynayabilecek falan.
haydi bakalım...
solaktır.
sezon sonunda gs almak istiyorsa kaç para vermesi gerektiğini bi türlü bulamadığım adam. opsiyon filan yok sanırım.
mental problemleri olmasına rağmen çok yetenekli olan forvet. galatasaray'ı da bir beşiktaşlı olarak kutlarım gerçekten çok iyi transfer yapıyorlar son yıllarda. yalnız 6 aylığına kiralıkmış ve avrupa liginde oynayamayacakmış. eğer satın alma opsiyonu yoksa biraz gereksiz bir transfer olmuş. gerçi jo'nun ölüsü bile yeter bu lig için de. diyeceğim o ki umarım bizimkilerin de aklı başına gelir de biz de doğru düzgün adamları takımımızda izleyebiliriz. elin takımı kewell keita elano jo'larla oynarken biz hala tabatalardan tellolardan nobrelerden medet umuyoruz.
emre çolak vs alex gibi bir başlığı sol frame e taşıyarak sözlüğün kalitesini s*kerten futbol cahillerinin, "az sonra gökhan ünal vs jo başlığını sol frame de görürüz" gibi bir beklentiye girmesine sebep olan futbolcudur. zavallıların içindeki fener kompleksi öyle büyük ki yaptıkları transferleri bile fener e b*k atmak için kullanıyorlar.

sonra da "siz gidin kendi başlıklarınızda yazın ne eziksiniz ya" diye ağlamalar. oldu mu şimdi?
elano blumer'in katalizörü olmasını dilediğim yeni futbolcumuz.
http://2.bp.blogspot.com/...DOrjTbUU/s1600-h/4343.jpg
artık bizim adamımızdır. hayırlı olsun.
en azından baston kullanmaya başlamadan, 22 yaşında galatasarayımıza gelmiştir.

(bkz: roberto carlos)
ne de olsa bir zenci.

(bkz: fener zenci sever)
bu sezonda, galatasaraydaki 9. yabancıdır ve bu yabancılar içinde milli takımda oynamayan yoktur. muhtemelem linderoth'a yol verdirecek 87'li gençtir.
antuda "inşalla emre onu da sakatlar" diyen şeyler olduğunu görmüşüzdür.
disiplinsikleri yuzunden gozden cikarilmasina ragmen kaliteli bir topcudur. avrupa maclarinda oynayamayacak olmasina ragmen akilli bir transferdir. baros un sakatligi sirasinda kiralanabilecek en iyi alternatifti belkide, tabi kagit uzerinde.

satin alinmayip kiralandiginda bir kez daha belirtelim de...
çok fazla tanımasamda 1.89 boyunda bir forvet oyuncusuna sahip olan başlı başına bir avantajdır. eskişehir maçında kaleci ile kapışabilir. yine elano nun ortalarına kafa sokacak bir oyuncu hele şükür bulunmuştur. ne zaman orta yapılsa nasıl olsa karavana gidecek diye umudu da kesmiştik. anca kewell atarsa atıyordu. geçi canerde son maçta güzel bir gol attı ama rakip zayıftı. yine başka bir ayrıntı milan baros da ingiltereden transfer edildiği zaman hiç gol atamamıştı. düşen bir grafiği vardı. galatasarayda ilk sezonunda kral oldu. yine keita nın bir düşüş grafiği vardı. galatasaray da coştu. keita da sorunlu bir futbolcuydu. r.carlos ile yaşadığı olayı saymazsak çok fazla vukuatı olduğu söylenemez.

avrupa liginde oynamaması kötü oldu. fakat türkiye liginde jo ile oynayıp avrupa ligine nonda ve kewell saklamak iyi olabilir. hem daha diri olur. yine haldun üstünel ya bir türk forvet veya bir yabancı golcü bekliyorum. yabancı golcü biraz zor olsa bile gurbetçi veya anadolu takımlarında genç bir forvet takıma dahil olabilir. mesela hollandalı çolak bunun için uygun olabilir. bir ara transfer edildi denildi ama yalan oldu. aslında o kadar yabancı kontenjan sıkıntısı çekerken şu kalede leo franco olması beni deli ediyor. takıma bir yararı dokunmadı. aykut ve ufuk en az onlar kadar oynar. seneye yine leo franco ile devam edilirse yazık bu genç kalecilere. volkan nasıl volkan oldu. oynayarak tecrübe kazanarak oldu. aykut ise 5 seneden beri yedek.
elano'nun eski ve yeni takım arkadaşı.

lucas neill'in eski ve yeni takım arkadaşı. *
galatasaray'ın tsl için yaptığı transferdir. avrupa'da oynamadıktan sonra ve sezon sonuna kadar kiralandığını göz önünde bulundurursan, kusura bakmayın gençler ama bu bir transfer başarısı değildir.

iyi futbolcudur o ayrı.
galatasaray'ın manchester city'den sezon sonuna kadar kiraladığı 23 yaşındaki brezilya'lı genç yetenektir. herşey iyi güzel ama avrupa ligi maçlarında oynayamıyacak olması sevincimizi kursağımızda bırakmaktadır.
galatasarayımızın yeni transferi. avrupa kupasından neden oynayamayacağını merak ettiğim futbolcu ?
galatasaray in sampiyonlar ligi icin yaptigi transferdir.

biraz uzun vaadeli düsünmek sizcede yakismazmi böyle bir takima?
Harry Kewell'ın takımda kalması adına Lucas Edward Neill'ın transferinin akıllıca oluşunun ardından Elano'nun geleceği ve takımdaki mutluluğu açısından da gayet başarılı bir hamledir kendisinin transferi.
Kalitesini tartışanlarla söz dalaşına girmek ise son derece gereksizdir.
(bkz: gafile kelam nafile kelam)