bugün

sonunda çaylak olmuş anemi hastası.
hakkımda yazmış olduğun zırvaları okudum. Bana (#19655497) burada çapsız sözler söylemişsin açıklık getireyim. Türkiye benim ülkem. atam, ceddim, soyum sopum belli. Buralarda bir klavye komandosu varsa ayna kullanmanı öneririm. cumhuriyet düşmanısın, sayısız devrim yapan ulu önder atatürk'ü bir bok bilmeden eleştiriyorsun, fakat bu halkın kullandığı dili kullanarak eleştirmen seni aciz konuma düşürüyor. Hem su içmeye muhtaç olman hem de su hakkında atıp tutman gibi. Örnek vereyim ki eğer varsa beyninde bir takım sinyallerin yerine ulaşmadığı kanaatindeyim. Ayrıca şunu da belirtmek isterim. benim girmiş olduğum entryler çoğunlukla bilgi içeriklidir. Nick altımda kimseler yoktur. Askerlik anılarımla kimsenin ilgileneceğini zannetmiyorum. Girmiş olduğum 2 entry dışında yazdığım askerlik anım yoktur. Onları girme sebebim de herkesi sen gibi zanneden, uludağ sözlük yazarlarını genelleyen, troll yerine koyan bir sıçmık artığının yorumu içindi.

Ama madem kurcalıyorsun bak benim kahramanlığım amerikan emperyalizminin sana sapladığı hayali kahraman rambo gibi senaryodan ibaret değil. izah edeyim. Bir tuğgeneral sözü. " Bu ülke için kellesini koltuğuna alarak bu dağlarda menfaat gözetmeksizin ölüme meydan okuyanlar benim gözümde kahramandırlar. Sizler kahraman olduğunuzu söylemekten çekinmeyin. Bu vatan üstünde ne hainler vardır ki değil buralarda ölüme meydan okumak, asalak, parazitler gibi (burada senden bahsediyor) bu ülkeye hiçbir yararı olmadan kan emmektedir."

Gerçi Amerikalı olsaydım bir kara şahin düştü filmim kesinlikle olurdu. Askerde katıldığım operasyonlarda 4 terörist öldürdüm. Sen ana haber bülteni izleyerek buralarda içi boş yorumlarınla klavye komandosu sınıfında atıp tutarken orada aslanlar gibi silah atan bendim. Tabii ki kahraman benim. 1 yıl boyunca geceleri telefon çalacak korkusuyla uyumayan ailem, çatışma ortasında sol boşluğundan vurulan ve bağırsakları yere düşen asker arkadaşımın organlarını poşete koyarak helikoptere yetiştiren ben, kar ve güneş yanığı olan ben, yazın bitlenen kışın çok ama çok üşüyen ben, 6 ay barbunya pilaki yiyerek yaşayan, bir sene boyunca çarşı izni görmeyerek askerliğini yapan ben bir kahramanım. Bir gazi, bir tuğgeneral, ailem, akrabalarım için en azından. koskoca şanlı türk ordusu için ben bir kahramanım. ülkeme sahip çıkarak, emanet eden atalarımın hatırına belkide pisi pisine bu ülkeye ve milletime canımı adayacağım için kahramanım. swh'lerin, alaycı üslubunla eğlenmişsin, bezelye tanesi siklete sahip beyninle. madalya ve aldığım belgelerle sözlük şahitliğinde ispatlayabilirim nasıl bir rambo olduğumu. Seni ayar manyağı yapmaya doyamadığımdan rezil olduğunu itiraf edeceksen şayet.

Sana gelelim hem Ya Sen kimsin ? twitter adresini yazmışsın. Baktım. "uludağ sözlük yazarı. galatasaray ve real madrid taraftarı" yazan bir ergen için rambo da sayılabilirim. Kahkaha attım doğrusu. Övüneceğin bunlar mı var elinde. Kofti fanatizm ve holiganlık. Göğsünde türk bayrağını amblem yapmış bir takım. ve göğsünde taşıdığı bayrağa düşman bir taraftar. Sen tutuyorsun da galatasaray bilse seni tutturur mu lan kendine. üstelik yazar, Ne yazar ama. Sadece yazar, okuyanı şüpheli. eksi manyağı olduğu aşikar. Etse Etse kendisi gibi küçükken çok ezilmiş (ben demiyorum uludağ sözlük karman diyor) kitleye hitap eden yazar.

"ağbi ağbi rainheart bana sövdü" diyerek çaylak yaptırdım diye sevinen ergen. yıllarca çaylak yapsınlar gider başka sözlükte yazarım hiç problem yok. Beni sildirmeye bak, çeker giderim hiç sorun değil. Burada bilgi için, öğrenmek, öğretmek için varım. Ben nereye gitsem yazacak şeyler, paylaşacak dostluklar bulurum. Sen burada sıkı tutunmaya bak. Seni sözlüğe kabul edenlere, senin gibiler yüzünden buralara küsen çok kıymetli insanları kaybetmemize neden olanlara da iki çift sözüm var ya onu sonra yapacağım neyse.
Köprücük kemiği daha uzundur ve kürek kemiği arkadadır. böylece kolların hareket alanı daha geniştir ve omuzları tamamen dönebilme özelliğine sahiptir.

kolları bacaklardan daha uzundur. Kafatası iridir. kuyruğu yoktur.

beslenmesi bitkiseldir.Günün 9 - 10 saatini yiyecek aramayla geçirir.

ayrıca soyut düşünebilme kabiliyetine sahiptir.gelişmiş sosyal davranışlar gösterir.
sözlük troll'ü
entrylerini severim. ayrıca bu arkadaşa fenerbahceyi kötülediği ve fenerbahçe ile ilgili doğruları söylüyor diye troll derler.
(#19728155)

sanırım canı sıkılıyor kavga gürültü arıyor ama yanlış yerde arıyor. liseler arası sınıf kavgasını en son 2002 yılında yapmıştım.
garip bir şekilde galatasaray'ı sahipleniyor. çok sahiplenme ama sonra başkanın eboue ve drogba'yı sattığı gibi satar seni de kırılırsın.
iğrenç yazar. galatasaraylı taraftarlar birini öldürünce gelip burada ama fenerlilerde öldürlü beşiktaşlılarda öldürdü sadece biz öldürmedik diyebilecek kadar küçülen yazar.
saçmasapan nedenlerle silinen entry sayısında azalma olacaktır.
tüm fenerbahçeliler çaylak olacaktır. ayrıca zall ı tahttan indirmeye bile yeltenebilir.
insanlıktan çıkmış.
an itibariyle şampiyonluk kutlamalarından full hd resimler paylaşan yazar.
kaynak ne çok merak ettim vesselam.
galatasaray sevdalısı 3 yazar..
3 adet galatasaray holiganı yazardır.
Üvey kardeş gibi duruyorlar.

Babaları aynıdır anneleri farklıdır belki.
Diğer gsliler gibi.
jimmy dışındakileri tanımam. o yüzden diğer ikisini evlat olsalar cami önüne bırakırım. o derece sevimli geldiler gözüme. evet.
Diğer ezik takımların ezik taraftarlarını delirten renkdaş. Sık sık takip ederim.
Mantığı olmayan düşük zekâlı boş bi taraftar olan yazar.

Kahvede maç yorumu yapan ve her zaman okeye dördüncü olabilecek potansiyeli olan o göbekli sıradan amcalar gibi gelip sözlükte maç yorumu, futbol yorumu yapmaktadır.

işin kötüsü kulağımızı sikmekte, çektirsin gitsin sözlükten.
aynı başlığa 7 entry girmiş yazar. öyle 300-500 entry de değil. 35 entrynin 7sini girmiş yazar.

(bkz: bir çocuğu sırf fenerbahçeli olduğu için ağlatmak)
taraftarı olduğu kulübün başkanı asla kibirli ve sevimsiz fenerbahçe başkanı aziz yıldırım gibi, ince düşünceden yoksun biçimde, fenerbahçe' nin ilgilendiği bir futbolcu için transfer görüşmesi yapmamış yazardır. aziz yıldırım' ın sırf galatasaray camiasını sinirlendirmek için gerçekleştirdiği bir transfere de tepki göstermekte sonuna dek haklıdır.
başkanı rakip taraftarları sinirlendirmek için değil, kupalar kazanılması için transferler yapan kulübün taraftarı olan yazar.
(#19789210)

terbiyesiz.
fatih ile kıyası yapılmış ama fatih efendi adamdır. kimseye ana avrat sövmez. kendisi de aslında fatih hayranı. *
anladığım kadarıyla fenerbahçe düşmanı çok gizli bir topluluk, bu ve bunun gibi birkaç tane daha yazar arkadaşa "her türlü sanal platformda 24 saat fenerbahçe aleyhine yazılar girip insanları tahrik edeceksin" gibisinden ulvi bir görev vermiş. kendisindeki troll ve holigan ötesi bu tutumu, bu azmi başka şekilde anlamlandıramıyorum. bu işten para alıyor olsa gerek.
akraba evliliğinin talihsiz mahsülü olan, su katılmamış ergen yazardır.