bugün

across the universe filminde görülebilen ve sesinin de güzel olduğunu işbu filmle kanıtlamış aksanına kurban aktör. kendisinden all my loving mutlaka dinlenilmeli.
aksanı, içi gülen gözleri, sesi ve mimikleriyle defalarca (bkz: across the universe)izlemeye neden olan ingiliz aktör. ayrıca bir o kadar da seksidir.
the other boleyn girl ve 21 filmlerinde oynamis ingiliz aktor. 1981 dogumluymus ayrica.
heeeeeyy cuuuuddddd...
sevelim sevilelim..
21, cloud atlas, across the universe, eliza graves, one day, heartless, upside down, the other boleyn girl , the way back filmlerini izlediğim ingiliz taş. bu kadar filmi, sırf jim in güzel oyunculuğunu ve sevimli yüzünü görmek için izledim. sesi olağanüstü güzelliktedir, the other me şarkısını o kadar mükemmel söyler ki ..

aynı zamanda şarkı sözü yazıyor, tam bir sanatçı. uzun boyu zarif yapısı ile, çok çekici görünüyor. gözleri, ses tonu, tatlı aksanı ve gülüşü çok güzel.
yaşından küçük gösteren, 21 ve across the universe gibi filmlerde önemli roller üstlenmiş aktör ve güzel sesli eşek sıpasıdır. Zarif yapılı, yaklaşık 185 cm boylarındadır. Aynı zamanda, bir kızın hoşlanabileceği özelliklerin birçoğunun da sahibidir. (bkz: kıskançlık)
dibim düşmüştür. Allah'ım sana geliyorum nidalarını söyletmiştir.. kadının abazası da hiç çekilmiyor durumuna beni düşürmüştür..

görsel
one day isimli filmde dexter'ı canlandıran pek hoş bir insan evladı.
Görünümünü Paul McCartney'den, tavırlarını David Tennant'dan almıştır. Gerek sesi gerek jest ve mimiklerini kullanışıyla izleyiciyi mest etmektedir. Kedi canını onun.
gözlerinin olması gereken yerlerde düğme olduğunu düşündüğümüz girl'ü çok güzel söyleyen insansı.*
across the universe, 21, the other boleyn girl gibi filmlerde oynamış, across the universe filmiyle kendine aşık ettirmeyi başaran insan.
(bkz: güzel ses) (bkz: güzel surat) (bkz: güzel oyunculuk)
across the universe adlı filmde all my loving adlı şarkıyı sevgilisine söylerken kendisine hayran bırakan insan. bir şarkı bu kadar mı tatlı, bu kadar mı baştan çıkarıcı söylenir? of ama ya of of of.

bahsi geçen sahne (özellikle ilk 30 saniye yeter de artar bile):

http://www.youtube.com/wa...zhSvA&feature=related
görsel
bu sene london fields ve geostorm filmlerinde rol almış şeker oyuncu görsel
beatles parçalarına yeni bir ses getirmiştir.
güncel Önemli Başlıklar