bugün

3 milyon pound karsiliginda liverpool ile 5 yillik sozlesme imzalamis ortasahada gorev yapan, fm 2009 un cengaveri 16 yasindaki gelecegin iniestasi olarak nitelendirilen ispanyol futbolcu.
görsel
"lan adam 16 yaşında paranın mına koyuyor siz uğraşın durun okuyacaz diye" cümlesini duymamıza yol açacak velet.

messi çok söyletmişti bu lafı şimdi de bu mu çıkacak başımıza bela.
1.76 boyundaki liverpool fc oyun kurucusu. raheem sterling gibi onun da a takımı yükselmesini ve maçlara çıkmasını bekliyoruz.

Edit: peşpeşe manu , wba ve norwich maçlarına ilk 11 çıkmış , harika oynamıştır. Sayın rodgers lütfen kendisini bir daha ilk 11 den kesmeyiniz.
Son 2 premier lig maçı olan Stoke city ve reading maçlarında ilk 11 de yer bulmuş futbolcu. Hatta rodgers onu yedeklere şans verdiği udinese maçında kullanmadı ki buda artık bir ilk 11 oyuncusu olduğu anlamına geliyor. Henüz ciddi bir performans ortaya koyamadı ama bu kadar beklentiyi boşa çıkarmayacaktır diye bekliyoruz. Yeni bir Iniesta ya da david silva olmasını dört gözle bekliyoruz.
Kendisi(kısaca suso) oyunda nuri şahin yedek. Naptın be nuri.
çok şeyler beklediğim güzel adam. en sevdiğim futbolcu tarzına sahip. çok teknik ama tercihi tek pas. solak ayrıca. pasları inanılmaz. fm diliyle en az 18 diyebilirim. teknik desen bambaşka. çok zeki. fiziğini biraz daha güçlendirip yıldız olabilir.o da ona kalmış. umarım adam olur. şu an altyapıda en sevdiğim oyuncu. yürüyedur suso. ynwa.
ismini kısaltırsa çok başarılı olabilir.
sezon sonuna kadar almeria takımına kiralanmıştır. umarım orada adam olur gelir. çünkü kendisinde david silva ışığı var.
almeria takımında gayet iyi işler yapıyor. 3 maçta 2 asisti var. bu adam david silva olacak ileride buralar entry dolacak.
(bkz: âmin)
kısaca isa da denilebilecek futbolcu.
bu adamı nüfusa kaydeden nüfus memuru felç olmuş amk öyle yazıyordu marca'da.
(bkz: hakkında hayırlısı)
her uzun isimli ispanyol gibi bunun da bir kısa adı olmalı.

sabri diyelim mesela. türkçe'de reyiz anlamına geliyor falan diye açıklar spikerler...
ispanya liginde almeria forması ile 6 maçta 1 gol 3 asistle oynuyor. gayet iyi. seneye canavar gibi döneceğine eminim.
Yetenekli bi futbolcu olmasi icin adi da dahil her seyi tamam bir turkiyeye transfer haberi eksik.
bu sezon almeria takımında çılgın atmaya devam eden oyuncu. vasat almeria takımının beyni. dün oynanan sevilla maçında yine zorla gol attırmış ve 8 maçta 1 gol 4 asiste yükseltmiştir istatistiklerini. oyun zekası çok iyi pasları muazzam bir oyuncu. yeni david silva yeni mata bu olacak böyle giderse. sevilla maçında yaptıklarının videosunu da koyayım da izleyip hak verin.

http://www.youtube.com/watch?v=Q2MDvXYf_vI
http://www.youtube.com/watch?v=9NsONacHPMw scoutnation un video yaptığı wonderkid.
Almeira da kendini çok net bir şekilde belli eden yıldız adayı. Premier ligin sert yapısında zorlandığı çok olmuştu ama la liga da hemen yeteneklerini göstermeye başladı. Yeni iniesta olabilmek için her türlü yeteneğe sahip. Topu ayağında tutuyor , iyi çalım atıyor , pasları da fena değil. Özgüveni de yüksek. Sadece daha çok maça çıkmalı. Takımına uyum sağlamalı. Liverpool fc nin geleceğini şekillendirecek futbolculardan biri bu çocuk olabilir.
Gelecekte 10 numara olacak Almerialı orta saha oyuncusu. Çok teknik.
liverpool'a dönüşünü merakla ve heyecanla bekliyorum. çok yetenekli, çok zeki. bu sezon tectübe de kazandı.
ayağının içi ve dışıyla sürpriz şutlar çıkartan genç yetenektir. takım arkadaşı diarra ile birlikte geçtiğimiz sezon dikkat çeken bir futbol oynamışlardır. ileride adından daha fazla söz edebiliriz.
Bu sene liverpool taraftarlarının beklentilerinin yüksek olduğu yıldız adayı. Coutinho ile forma rekabeti yaşayacak.
gideri olan, sol ayaklı orta saha oyuncusu. baya bir başarı bekliyorum ondan. önümüzdeki 10 sene yürür gider.

risk budur !

http://www.transfermarkt....uso/profil/spieler/111961

maalesef bir türlü rodgers'ın gözüne giremedi ve ayrıldı. kendisinde david silva potansiyeli vardı, bu yüzden çok seviyordum ve olmasını çok istiyorum. ama liverpool'da olmadı. biraz disiplinsiz biraz da tembel bir adam suso. bu yüzden yol verildi kendisine. eğer disiplinli olup çalışsaydı 2 tane coutinho'yu cebinden çıkarırdı. neyse, hayırlısı olsun. milan'a gitti, umarım orada adam olur. kendisinden onca beklentim vardı, beni hayal kırıklığına uğrattı. canın sağ olsun be suso, ynwa.