bugün

itibarda tasarruf olmaz deyimini destur edinmiştir.Çoğunun gösteriş için yaptığına inanıyorum.
Oldukça seksidir.
Ailesinin Tarikat bağlantıları incelenmelidir.
Dikkatli kullansin kaza yapmasin.
Durumu vardır almıştır yada aldırtmıştır kime ne türbanlı yada türbansız olması fark yaratırmı?
Zenginin mali , züğürt un çenesini yorar. Bu kadar kıskanç olmayın. Çalışın sizinde olur diyeceğim ama zor.

Not;hayatımda hiç jipe binmedim.
Başlığı görünce çok havalı birşey gibi geldi. Herkes maddi durumuna göre istediği arabaya binebilir.
Bugün cizre'de jeep süren bir kadın gördüm gayet de güzel ve modern bir tip... Plakaya bakayım dedim, kürdistan bölgesi plakası(onların plakası farklı)

Hiç şaşırmadım amk.
Cizre'de ne zaman heybetli, parıl parıl parıldayan bir araba görsen %90 ihtimalle bunlara ait.
Jeep süren kadınların belki yüzde 20 si türbanlı ama sözlüğe baksan sanki çok büyük bir günah işliyorlar. Herkes istediği arabaya binebilir. Kimin parayı helal kimin haram kazandığını da bilemezsiniz. Bir sürü kapalı doktor var, öğretmen var istedikleri arabayı alırlar. Velevki kocaları almış olsun o da kimseyi ilgilendirmez.
arabada güzel sakso çekerler.

beyaz, kırmızı farketmez. nur çeşmesi aksın yeter.
ters yöne girip geri gelemeyince yardım diyip anahtarı uzatıp inen şahıstır.
Akapeli Kürt müteahhit kocasının avantadan aldığı ihalelerin meyvesini yiyen türbanlıdır. Beyaz renkli jeeplere özel ilgi duyarlar.