bugün

az önce rast geldiğim, yaşı 22-23 civarlarında olan geri zekalı bir türk askeri.

kendisini 200 civarında kişi izliyor ve karakolun içi açık bir şekilde gözüküyor. herkesin izleyebileceği bir yayın olmasını geçtim, karakolun içerisinden görüntüler verme tehlikesini ve arkadaşlarının da hayatını tehlikeye atma riskini bile göze almış mal oğlu mal.

bi de az prestij sigarası içeyim diye mola verdi az önce beynine sokulası pezevenk. böyle lisede serserilik yaptıktan sonra üniversite okumayıp askere giden sığırlar gebereceğine, ileri derecede akademik eğitim almış güzelim jandarma özel harekat personelleri şehit oluyor a. kodumun dünyasında.

edit: yayın linkini doğrudan vermiyorum. şuna bakın yeter:

görsel
Bildiğim kadarıyla askerde kamerasız telefon kullanılması gerekiyordu. hatta telefon kullananlar olduğu için ceza alanlar olmuştu. devlet de bunun önüne geçmek için düzenleme yaptı. sınıfta öğretmenini çekip koyanlar da olduğu gibi devletin önemli yerlerinde olup bilgi sızdıranlar da var. eğitim şart.
bu tarz andavallarla yanyana yatmamak için bedelli çıkana kadar gitmiycez işte..nerede çomarı gerizekalısı tinercisi var koğuşta yanyana yatırıyolar seni..bu devede kulak askerlerin arasında

not: 19 senesi karakollarda,alaylarda geçmiş bir yazar
görsel
(bkz: disko disko partizana)

anasını disko da oynatırlar artık.
bakın bu elemanın bir benzeri nusaybin'de var. arkadaşı makinalının başındayken kayda başlıyor, keskin nişancılar arkadaşını kafasından vururken hala kayıtta kalabiliyor. ondan sonra gitmiş görüntüleri livlik'e yüklemiş şuur fukarası.

ya bu adamlar hacr altına alınmalıyken ellerine silah veriliyor. ben çok korkuyorum can güvenliğim açısından.
Komutan dayağı yememiş askerdir.
Askerlik ne hale geldi.
Yakin da ortadogu terliksileri gibi olursak sasirmam.