bugün

fenerbahçe'de beyin olsa dzeko yerine bunu alırdı.
Premier Lig'de 30 yaşından sonra 100 gol atan ilk oyuncu olöuştur.
City karşısında ikisi penaltı olmak üzere hattrick yapmış olan topçu.
Geçen hafta mustafi'nin yüzüne attığı kasıtlı tekmeden sonra kendisine saygım kalmamıştır. Biz de karakterli futbolcu sanıyorduk bunu.
Seneye tekrar liecterde kalır mı bilmem.
Ama Bence bu adamın ülke değiştirme zamanı geldi
Belki Almanya belki Fransa yada ispanya'da bir takım.

Liecter citydeki görevi bitti...
bu kral Liverpool'un şampiyonluğu için Son ümidimiz.

leicester anfiel de city nin eline verdiği kupayı bugün tekrar Liverpool s vererek
an itibari ile fenerbahçenin 1 yıllık kiraladığı ingiliz topçu. sır gibi saklamalarının sebebi bjknin kupayı kaldırdıktan sonra gölge düşürmek için toplu şekilde transferlerin açıklanacagı duyumunuda aldım evet joarnalistim
(bkz: cinderella man)
bi kaç yıl önce işçilik yapan, şimdilerde geçen yılın şampiyon takımının ve ingiltere milli takımının golcüsü.

aklımda hep ebru gündeş ile ilişkilendiririm vardy i
o da bir zamanlar basit bir türkücüydü sonra reza ona uçak aldı zengin oldu felan.
yani bir kaç yıl içerisinde ki büyük değişimden yola çıkarak.
fabrika futbolcusuyken ingiltere gol kralı olan büyük oyuncu.
örnek bir adamdır.
Kendisinin hikayesi işsiz birinin 4-5 sene içinde Rahmi Koç gibi olmasıyla denk durum. Bu adama saygı duymamak elde değil. Kral golcü vesselam.
Futbolculuğunu,oyun kalitesini bir yana bırakalım.Adamdır o.Azmin,hayallerinin peşinde yılmadan koşmanın(hayallerini gerçekleştirebilmek imkansıza yakın olsa bile.),kararlılığın,inatçılığın bir bedende vücut bulmasıdır.
görsel
Leicester City ile 4 yıllık anlaşma imzalamış forvet.

http://www.hurriyet.com.t...0121222&utm_term=post
Fazla süratli.
Payet'nin Deschamps'ın g.tünü kurtardığı gibi,Roy Hodgson'ın g.tünü kurtarmıştır.
11 haziran 2016 ingiltere rusya maçında milli takım hocası roy hodgson tarafından kenarda unutulan futbolcudur. bu da ingiltere'nin 2 puan kaybetmesine neden olmuştur.
artık arsenal futbolcusudur.

http://spor.mynet.com/ing...senale-transfer-oldu.html
fm 2016'nın son güncellemesiyle çılgın atan forvet.

rooney'i satıp kendisini monte ettim takıma. rooney eziğinin üstüne çok iyi geldi.
tipiyle saç şekliyle gerçek bir birdman.
ingiltere'nin burak yılmaz'ı. Cezasını gördü mü salıyor kendini yere. Evet.
Avrupa şampiyonasında karşısında mehmet topal ve hakan balta gibi devşirme stoperler olmayacaktır.
En fazla 1 gol atar ve torunlarına gururla anlatır.
türk futbolseverlere tanıtmak için ''burak yılmaz-umut bulut'' karışımı forvet olarak niteleyeceğimiz futbolcu. sezon boyu takip ettim kendisini. euro 2016'da iyi işler yapacak. net.
Bu akşam milli takımımıza karşı forma giyen ingilterenin leicester takımında forma giyen ingiliz futbolcu.
ingiliz Güiza. Aynı performansı tekrarlayamaz.