bugün

orospu çocuğu ya. herif baygınlık geçirmiş su döküp yine vuruyor. bu iti savunan avukatta , şeker hastasıydı onun için öle diyor. karısıda başını saksıya vurdu öle diyor. sizin insanlığınızı zikeyim ben. bu orospu çocğuna müebbet verin çürüsün bok içinde.
avukatı demiş ki "müvekkilim kazara ölüme sebep olmuştur". merak ettim ve vdeoyu izledim. demek ki avukata göre yere aldığı darbelerden dolayı düşen adamın kafasını ezmek, ense köküne topukla vurmak öldürme amaçlı değildir. bu bir kazadır. dilerim allah'tan bu tip söylemleri ve savunması olan insanlar, benzer durumları hayatlarında yaşasınlar. kazara canııım desin başkaları da
savunduğumu düşünmeyin geçmişi kanlı ingilizler fransızlar her ne kadar kötü olsalar da haklarını savunmayı bilen milletler keşke onlar gibi olabilseydik ama bok varmış gibi koyun olmayı seçtik korkaklar gibi susalım bence.
işçi de gregor samsa olmalı. Haberi okudum kimse değer vermiyor adama.
(bkz: vahşi kapitalizm)
işçi değil köle çalıştırdığını zanneden türk işletmeleri patronlarından biridir. hakettiği cezayı almıştır.

bir ara istanbul beşiktaş dorock xl'de de kadın çalışanı tokatlamıştı mekan sahibi. bunların küçük dağları ben yarattım tavırlarını sağlayan, hep ülkedeki yüksek işsizlik.
görsel

izmir'de işçisini darp ederek ölümüne sebep olan gece kulübü sahibi Hasan Yücel, müebbet hapis cezasına çarptırıldı.

Yücel’in avukatı ise olayın ‘kasten öldürme’ değil kazayla gerçekleştiğini savunarak dosyayı istinafa gönderirken, müvekkilinin diyabet hastası olduğunu ve Türk Ceza Kanunu’nun 34. maddesi gereğince diyabet nedeniyle geçici olarak cezai ehliyetinin ortadan kalkıp kalkmadığının Adli Tıp Kurumundan alınacak raporla tespit edilmesini istedi.

https://www.google.com/am...an-skandal-savunma-289669