bugün

valla geyik aldı başını gidiyo.aynı yeni mezun olmuş üniversite öğrencileri gibi saçmalıyolar.güldürürken düşündürmüyolar -siktir et şu aralar düşünmeye ihtiyacım yok zaten-. zehranın hastasıyım da o güzelim kıza daha yakışıklı bi herif bulsalarmış ya.
ahmet kural'ın çekim ebinden sesçi çocuk var konuşamayan. eskiden altyazı geçiyorlardı ona artık ahmet de onun gibi konuşmaya başladı ikisine de altyazı geçiyorlar. çocuğun adı da onur.

-oğlum onur sokmasana şu boom'u adamın ağzına.

bir de ahmet kural'ın diyemedim ya la cümleleri çok şukela.

güzel bir dizidir.
ekibi kaldığı yerden mesut yarın burada laf çok programında da yarmaya devam etmekte olan dizidir. çok sempatik, düzgün bi ekip olmuşlar cidden.
mesut yar a rağman burada laf çok programını kahkaha attırarak izleten adamların yaptığı iş.
-kollarıyla yapıp hipotenüs göstermeye çalıştıkları üçgene ahmet kural ın yukardan dik indirmesi
-murat cemcir in anılarını anlatmak isterkenki sempatikliği
-murat cemcir konuşurken ahmet kural ın görüntüye girmeye çalışması, napıyon aga öpcen mi demesi
-ahmet kural ın ayağındaki yara bandına kadar göstermesi, yakışıklıyım triplerine hiç girmemesi
kısacası doğallıkları, samimiyetleri insanları onlara bağlıyor.
hep izleyelim onları dediğimiz adamlar.
(bkz: murat cemcir) (bkz: ahmet kural) (bkz: sadi celil cengiz) (bkz: burak satıbol)
şimdilik üç-on üç kuralıyla ilerleyecek dizi. üç tane on üç olarak sözleşme imzalanmış star tv ile. şimdilik tabi. 39 bölüme tekabül eder bu da.

yani ilk on üç bölümde meslek hikayeleri, sonraki ikinci on üç bölümde başka bişey ve sonraki on üç bölümde başka bişey işte.

bu dizi bir yaz dizisi değil, uzun süreli bir komedi dizisi. 39 bölüm sonunda reytingler iyi giderse kesin devam edecek, aksi takdirde maalesef yayından kaldırılacak dizi.

reytingi bol olsun ya la! keyifle izliyoruz.
gecenin şu saatinde manyak gibi jenerik müziğini dinlediğim dizi. neden böyle oldum bilmiyorum.
ne gadağ da pişkin hayata ilişkiiin, ne gadağ da değişik bi o kadan ilgiinç.
hayatım olmuş işler güçler peh peh peh.
türk dizi tarihinin en başarılı yapımlarındandır kendileri. liseli eleman aranıyormuş ekibe. isteyen araştırmalı.
çok fazla abartılan şişirilen dizi. iyi değiller. * *
jenerik müziğini mpüçüme aktaracağım dizi.
bu üçlüde hayat var pöh pöh pöh pöh...
hele o aşkın yok mu o aşkın yirim ben o kızı. o ne güzellik ya. allah anasına babasına bağışlasın, dayanılmaz güzel.
Eğer buda diğer diziler gibi bozmazsa ilerde izlenecek diziler aralarında bir numaraya yerleşebilir.izlenmesi tavsiye edilir.
http://www.startv.com.tr/...-kuralin-aclikla-imtihani

sırf ahmet kural için ya da yukarıdaki performansı için bile tekrarlarına kadar izlenilmesi gereken bu yazın mükemmel dizisi. *
star tv'de yayımlanan ahmet kural, murat cemcir, sadi celil cengiz'in başrolünü paylaştığı harikulade komedi dizisi. perşembe akşamlarını sabırsızlıkla beklettirir. sıkmaz, can yakmaz. izleyenlerin "ulan ne komikti" demesi kaçınılmazdır.
harika replikleri olan dizi.
+ mafya babası kılıklı yeni yapımcı olacak adam, limuzinden kafayı uzatıp murat'a '' cemşirlerin murat sen misin? diye sorar. murat '' ben çemşirlerden değilim yine de yardım edeyim, murat benim.'' der.
Gecen hafta ki pazar sahnesi bizim mahallede cekilmistir. Nitekim en bomba sahnede burada yasli teyzenin aaa kutsi diye olaya girip super bir doktorlar dizisi gondermesi yapmasidir.
http://galeri.uludagsozlu...-g%C3%BC%C3%A7ler-307991/
müziği sinir bozucu şekilde dilime dolanan dizi.

--hobaaa--

ne kadar da değişik bi o kadar ilginç...

--hobaaa--
aslında o kadar komik değildir ama oldukça sempatiktir.
star tv'nin son zamanlarda yaptığı ender dizilerden.
dizi müziğini telefonuma attığım ve alarm yaptığımdır. bir iphone a müzik atmak uzun iş olsa da uğraşıp yaptım bunu. alarma koydum müziği. babalar süper müzik allahıma. ahmet kural ın herşeyi komedi. hele ki şu geyik yarmıştır.

-alo doktor hanımla görüşebilir miyim
+siz kimdiniz ?
-hassssssssssstasıyımmmmm ama öyle böyle değil.
her perşembe meftunlarını mutlu etmeyi başaran, ne gada da datlı bi o gada farklı dizi.
ve yine bir işler güçler günü daha geldii çattııı. *
bu akşam yine güldürecektir.
http://galeri.uludagsozlu...-g%C3%BC%C3%A7ler-302091/
http://galeri.uludagsozlu...%9Fu-bulmas%C4%B1-304012/
(bkz: beyin bedava)
abi dizinin jenerik müziği çok iyi ya.

Peh peh peh peh peh
Ne gadaa da tatlı bir o gada farklı
Peh peh peh peh peh
Ne gadaa da pişkin hayata ilişkin
Ne gadaa da ne gada ne gadaa da ne gadar
Ne gadaa da değişik bir o gada ilginç
Peh peh peh peh peh
Yakalayamayabilirsen üzülme sen
Hayatım olmuş işler güçler

Ne gada da perişan, bir o gada artist.
Ne gada da fütürist bir o gada hümanist..
Ne gada da sevecen bi o gada cingöz..

sözlere bak.safaşfsd. tabii ne gadaa da datlı diyince daha bi hoş oluyo.
sevmeynelere inat güldürür.
seovi seni bu kadar sevmiyoruz diye sürekli eksiliyorsun ama benden sonra entry giren birini atlamışsın ya da sen osun da çaktırmıyorsun. bak kızarım ama.* * *
izledikçe daha da komikleşen ve uzun süre gidecek dizidir .