bugün

Her hafta işkembe gününe gideriz.
Gelsin evlenek.
Fazla yemek seçmeyen erkektir. Bu kızlar hiç işin kolayını bilmiyor.
sizler falan filan Pizzacı da takılan erkekler için işkembe içen erkekleri üzmeye devam edin ama kalbiniz kırılıpta güvenilecek bir liman aradınızda karşınızda o işkembe içen erkek olacak.

sevgi ve kardeşlikle, iyi bayramlar.
boyle erkekle evlenirim tabi. sonra bana "sen nasil iciyorsun o corbayi ya" diye igrenerek bakacak birisini istemem karsimda.
işkembe çorbası benim için bir hayat tarzıdır. Kelle paça, ayak paça hepsini içerim çok da severim. Çok da yararlıdır. Benimle evlecek kız çok şanslı okuyorsa bunu selam ederim.
Beraber işkembe günleri yaparsınız ne güzel.
ömür boyu sirke ve sarmısakla barışmak demektir.
sarımsak ve sirke kombinasyonu'nu seven gözüne fer gelen erkektir. bol acı ve tuz ile bu eşsiz deneyimi eşli yaşayabilme şansına sahip olmaktır.
bol sarımsaklı ve yanında acılı şalgamla içerim

genelde damardan tuzlama severim

içmeyen karıyı da döverim.
benimle evlenmektir. güzel bir işkembeci ve gerekli şartlar hazır olursa haftada iki defa çorbacıya giderim. içine karabiber, pul biber sirke boca eder, kaşık kaşık da sarımsak dökerim. yok ben o halde öpüşmem diyorsa kendi de içecek, asla içmem diyorsa da öpüşme dublörünü getirecek ben anlamam.

edit: çok afedersin sözüm meclisten dışarı, sayın şapşal kardeşim senin mantıktan gidersek köpeğe normal kırmızı et de veriyorsun, tavuğa ekmek de veriyosun. oldu mu.
Yıldönümlerinde vayt çaklıt moka yerine böyle bol sarımsak işkembe gömmenize sebebiyet verir.
bi kötü oldum, çoğu erkeğin sevdiğini düşünüyorum böyle şeyleri. hiç sevmeyenini görmedim. görüntüsü kokusu her şeyiyle berbat bir çorba nasıl sevilir bilmem, ew.
görsel