bugün

içerik bulunamadı.
kınandıkça bonus life alıyorlarmış.
medya da bile yayın yaşağı var. ak domuzlar ağız açtırmıyor. biri türkiye de demokrasi mi var dedi, çok ilginç.
Bir de ustune isid'in abd hava saldirisi ile vurulmasini kinadi akp'nin savunma bakani...
paralel evrende böyle bir olay olsa göstermelik derdim.
propaganda döneminde bilhassa chp'lilerce, seçimten önce serbest bırakılarak, akp tarafından oy kazanmak için kullanılacağı iddia edilen insanlarımız.

bilmem kaç tane seçim kaybetmenin verdiği bir hezeyanın sonucu sanırım.

paranoyaksınız!

not: tıpış tıpış oy atmadım. tatilde bile değilim.
Artık iyiden iyiye unutulan insanlarımızdır.
hala rehine olarak kalmaya devam eden insanlardır. hükümet tarafından üzerlerinde birşey düşünüldüğünü umduğum insanlardır. umarım ışid barbarları kesip yollamazlar bize.
Aaa ne olmuş canım?! Şimdi kurtarırsak şov yapmış olacağız, şov yapmayı da sizden öğrenecek değiliz. Bu yüzden onlar kalsınlar orada rahat rahat çöl havası, yeni insanlarla tanışma keyfi falan, evet.
hiç ümidim yok ama inşallah yaşıyorlardır.
Muhtemelan yaşıyorlardır. Hiç bir gerizekalı bize karşı böyle bir tehdit fırsatını kaçırmaz.
bir konsolos vardı rehin sahi ne oldu ona diye muhabbetlerin olmasından korktuğum durum.
başbakanın sabrı taştığında geri alacağı rehineler...
içerik bulunamadı.
Vatandaşını rehin kaptırdıktan sonra kurtarmak yerine konuya dair yayın yasağı getiren tc bilfiil uluslararası hükümdeki bu teröre destek ve ortak olmuştur.

Rehineler ise yakın zamanda infaz edilir artık...
türk hükümetinin ışid'e karşı operasyon yapmasını, incirlik üssünün nato operasyonuna açılmasını önleyici bahane olarak, zamanında ışid'e rehin birakilmis kişilerdir.
tüm dünya ışid konusunda baskı yapsa da, ama vatandaşlarımız rehin diyebiliyoruz. zira, abd başta tüm elçiliği, bürosu olanlar, ışid baskınını öngörüp vatandaşlarını tahliye ettiler. bir tek biz bağır çağır gelen tehlike karşısında beklemeyi ve teslim olmayı seçtik.

gerekirse oraya adam gönderip, iki füze attırırız bu tarafa diyen, türbede bekleyen türk askerinin yine türk tarafınca vurulmasını planlayan kişiler, gerçekten ülke sinirindaki böylesine büyük bir tehdit karşısında 49 kişiyi ne kadar düşünüyor
olabilir ki?

edit: danisikli olmadığını iddia edenler, allah rızası için bana şunu aciklasin; neden herkes o baskından evvel insanlarini tahliye ederken, türk hükümeti uyarılmasına rağmen herhangi bir girişimde bulunmadı? neden o elçilik çalışanları güvenli bir şekilde, zaman ve fırsat varken getirilmedi yurda? bunu da mı atayizler mi açıklasın ?