bugün

az önce izlememle televizyonu kapatmam bir olan, molfiks* kukla şov adı altında yayınlanırken insanı bunaltan böyle bi daraltan reklamdır. bide rober hatemo şarkısını değiştirmişler tam manasıyla ucube olmuş.***
ipragaz reklami. hayatimda izledigim en sacma, en kotu, reklamdir.

hadi cengiz kucukayvaz'in depo icersindeki sacma salak konusmnalarini gectim de, ulan gerizekali misiniz benzin konan yerden lpg koymaya kalkıyosunuz. ben hiç lpg deposu yukarıda olan araba görmedim. tabi varsa bilemiyorum.
trident splash reklamı vardı bir aralar. Anam o papilalar aralarındaki 'portalalll, hayır cilekkk! Hayır hayır bence bu trident splashhhh! (yok ananın a.mı !)' diyalogları kadar saçma reklam görmedim.
Allah'tan televizyonlarda görmüyoruz şu sıralar.
bilimum halı reklamları.
rüştü reçberli çikolata reklamı. çok kötüydü.

"gol yemem. sörf; tabii ki yerim." *
tabii ki malum kart reklamı :

içios sıçıoooos adiooooss !
telefon görüşmesi yapıyormuş havası verilen, gerekli bütün bilgileri ev hanımlarından aldığımız uyuz mu uyuz reklamlardır.
bir örnek ilen açıklayacak olursak "bosch" reklamı birinci sırada yer almaktadır.
bu kadar zeka ürünü reklamlar varken, bir kısa film tadında kendini izlettirebilirlerken "sen nesin yaa?" diye sormak gelir içimizden.
evin hanımını çamaşır makinasından söktüğü kireç tutmuş rezistansı getirip tamircinin gözüne soktuğu reklamlar.

-maaşallah abla elinde yatkınmış tamir işlerine, sökebildiğin gibi takarsında sen bence. ben sana yenisini vereyim götür evinde bunu çıkardığın yere monte et. yorma beni oralara kadar.

-ee calgon, kosla falan?*

-yok abla onların iki paketin parası zaten bir rezistansın parası ediyor, bak sen bunu götür kendin tak işçilikten kar et olmaz mı?

-iyi peki ver bari...

-yönetmen:napıyorsunuz lan siz?
an itibarı ile televiyonda dönen jelibon vampir , sen ben dondurması ... ulan alacağımız varsa da almıyoruz ...
öncelikle
(bkz: anne bak ben anket dolduruyorum)
dolduruşa geçelim.
(bkz: şen piliç)*
(bkz: yapı kredi nin adios kredi kartı reklamı)
dodi dodi dodi diye bağıran reklamdır.
nil karaibrahimgil'in oynadığı masuder reklamıdır.
(bkz: seda sayan lı pepsi reklamı)
kesinlikle vodafone reklamlarıdır. "kırmızı" demiyorlar mı bir de.
Doğanay limonata reklamıdır.
(bkz: pınar hazır köfte reklamı)
sen & ben reklamı
Senle Ben .
(bkz: benim o)
kanalı hemen değiştirme isteği uyandıran reklamlardır.şen piliç, pınar hazır köfte reklamları bunlardan bazılarıdır.
(bkz: heykese bi halley oluyoy)
büyüksün maylo reklamı.
gezioss, yioss, içioss (bkz: adios). iğrençsiniz.
sergen yalçın'ın europen reklamında oynaması. reklamın berbat senaryosu