bugün

Şu lavaboya tükürdukleri paradontax reklamı
Resmen millete balgam gösteriyorlar amk..
aleyna tilkili cornetto ve fuse tea reklamı.
Diş macunu reklamı lavoboya kanlı macun tükürmek nedir mide bulantısı.
Calgon kullanmadığı için ustaya mahcup olan kadın * ) sonra didi reklamı vardı sizi temin ederim ben böyle bir kepazelik görmedim. O teyzeyi görünce onun adına ben utanıyordum.
akılda kalan reklamlardır ve amaçlarına ulaşmışlardır. hayırlı işler. sakince dağılalım.
1) tolga sarıtaş ve özkan uğur'lu pepsi reklamı
2) aleyna tilki'li fuse tea reklamı
3) sabah erken sürekli karşıma çıkan kosla - calgon tarzı reklamlar
4) tele alışveriş reklamları
zamanla bu liste güncellenecektir.
Paradontax.
Beyaz tül bembeyaz tül aaa aa.
(bkz: sensodyn)

hayatım boyunca görebileceğim bütün itici tipleri doğal olsun diye konuşturmuşlar. hele bir tanesi var ki;

"bean buan soğa kessikle sensodünü burakmucaağm."
elmayı ısırınca elmadaki dişeti kanı olan reklam. iğrençlikte tavan yapmıştır.
Turkcell'in baba ile gelin giden kızı arasındaki götünü yiyim ayağı.
Arabeskin köküne kadar taşağının yalandığı reklamlardır. Sürekli Maç muhabbeti temasından, bana teyze dedilere, atara atardan, sonuna kadar kırolaşmış oyuncu kadrosuyla gsm firmalarına kadar.
anadolu hayat emeklilik'in yeni reklamı.

(bkz: bana teyze dediler)

bireysel emeklilikle alakalı en ufak bir detay gören varsa şukulasın beni.
genel giderler hariç bedava cep telefonu dağıtan reklam türleridir. bir de soru sorarlar, atın ayakkabısı nedir, balıklıgöl hangi ilimizdedir, eve giren hırsız neyi çalmaz diye. insanlar da bu sırada yayına bağlanıp yanlış cevap vermiş olur, tam bir tiyatro havasındadır.
Son günlerde beni sinir hastası etmiş olan casper reklamı bunlardan biridir. O iğrenç sesle bir yaşağa klip çekip atara atar gidere gider diye gençlere teknoloji satma kafa yapısı. Ta amk. Senin gibi teknolojik firma imajının.
genellikle radyoda çıkan "ütü yaptım elim yandı" diye bağıran kadının yaptığı şeydir.
Uludağ limonata, Şahin sucuk, sigortam net, molped, orkid, vanish, alo, kinder süt dilimi ve daha bir sürüleri..
lavaboya küüüt diye kanlı balgamın atıldığı paradontax reklamıdır tabiski.
bizde kontör istiyoruz, bizde kontör istiyoruz,
korkmayın herkese yetecek kadar kontorümüz var...
çelişsiz kurrasız herkes 100 kontör, herkese 100 kontör, herkese kontör

bu kadar sinir bozucu bir reklam olamaz, müziği sözleri, amacıyla kendine sinir eden ve sürekli kanallarda çıkan reklamdır. sanki insanı kazıklamak için bir amacı vardır.
bebek bezi reklamı. en çok sıvı tüketen çocuk vardı o.
didi başı çekiyo , sonra şu ülker çikolatalı gofret sevmeyen var mı ? temalı reklam . son reklamdaki genci gördükten sonra tiksindim net .
tüm diş macunu reklamları. o isviçreli bilim adamları olmasa neyden bahsedecektiniz acaba? hee bi de kanlı elma görmekten bıktım laağnn.
Bak bu çok guzel evladiyelik e e e evladiyelik. ikeanin lanet olsun.
kamu spotu idare ama edin artık.

hani anne olmak şöyle güzel böyle güzel diyolar ya o.

hiç samimi gelmiyo bana. o çıktı mı hemen değiştiriyom kanalı.
didi,

o yöresel ağız ile konuşan teyzeden nefret ediyorum.net