bugün

Bir de bunu sadece kendisinin yaptigini zanneder Baldır bal.
deri değildir o komple deri olsa duramazsın. olsa olsa boynuzsu tabakadır, biraz daha zorlasa tanecikli tabakaya kadar e hadi biraz daha desen dikenli tabaka e artık götü patlasa en fazla bazal tabakaya geçirmiştir, komple deri olsa duramaz çünkü. önemli not: sayısalcı değilim.
patlayan futbol topunu kesip icine plastik top koyan nesildir.
Bunu 1 lere gösterip korkutmuştur nesildir.
Bir koluna kibritle sevgilisinin baş harfini yazmış nesil değildir.
uhu ile derisini yapıştırmış nesille kafa kafaya yarışır.
iğneyle birlikte her parmaktan sırasıyla geçirilen iplik de ayrı zevkli bir eylemdir.
Ulan bende tek ben yapabiliyorum sanıyordum, Meğerse herkes yapıyormuş.
göz kapaklarını arkaya doğru kıvıran nesile öncülük etmiş nesildir.
(bkz: ben)

edit: ilkokullu falan değilizdir ama liseliyizdir. evet liseliyim. ama saçma sapan şeyler yazmıyorum ya!
90larda büyümüş olması muhtemel nesildir.
bunu saf bir arkadaşa gösterip onu korkutmanın çok eğlenceli olduğunu da bilen nesildir.
kızlara bak hiç acımıyor diye hava atan nesildir. ahh eskiler ahh...
Birde derdim " anneee bak hiç acımıyor. " annemin tepkisi " çıkar bakıyım onu parmağından aaaa bak mikrop kapacak elin şimdi. " olurdu.
Aynı zamanda sağ elin baş parmağını doksan derece kadar büküp, sol elin doksan derece kadar bükülmüş baş parmağına dayıyarak, sol işaret parmağı ile kesişimlerini örtmek suretiyle parmak kırma hareketini yapıp parmağı yiyen nesildir.
(bkz: bunu yazan sözlük yazarı kabız oldu)
ne günlerdi be dedirtir. bizim zamanımızda msn patlatmak hackerlık sayılıyordu.
bir keresinde sadece tek elime 20-30 tane iğne geçirmiştim. ne günlerdi be çocukluğum!
bunu yapan ateri tabancasının nasıl çalıştığını çözmek için tabancayı parçaladı.
ve ayrıca ateri oyunlarını net bilen , sokakta yemek yiyen , çamur içinde olan 90'lı yılların neslidir.
Bu nesil ki yapmış olduğu bu korkunç eylemle annesini de korkutma gayreti içerisinde olmuştur çoğu zaman.
yeni keşifleri seven nesil. iğneyi en üstteki deriye düzgün bir biçimde geçirince acımadığını fark edip sürekli yapan nesil.
çocukluğun hava atma/marifet gösterme yollarından biriydi. parmaklarımız delik deşik dönerdik eve.
iğneyle derisini diken nesille aynı nesildir.
zamanında yapılan amaçsız ama sanki büyük bir iş yapıyormuş hissi veren eylemdi.
aynı zamanda sokakların müdavimi, dizleri yara bere içinde olan nesildir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar