playlistinde mr crowley'den sonra allahından bul çalacak olan kızdır. tam bir karmaşa.
hee benim üniversitedeki sevgilimdi iron maiden ile başlayan gecemiz seven kızın romanı ile bitiyordu, ezberlemiştim artık.
şebooocudur. her gitar davul olan müziğe rock demesek.
kafasına gitarla vurulması gereken kızdır.

demet akalın ne lan?
(bkz: vatan haini)
böylesiyle karşılaşmadım ama, last.fm profilinde ne kadar kafa sikici grup varsa onu dinliyor görünen kızın, last.fm'de görünmesin diye youtube'dan lady gaga açtığını biliyorum. kendisi itiraf etmişti.
kompleksli kızdır .madem demet akalın dinlemenin rezillik olduğunun farkındasın dinleme güzelim denilesidir.
tam anlamıyla rock' çı değildir.
için içini yiyen kızdır. yakında ince hastalığa kapılması muhtemel bir gerçektir.
harbi rockçı kızdır. rock'ın hakkını verir şimdi yalan yok. alabildiğine rakçı bi o kadar da metalcidir. böyle siyah saç, siyah boyaya bulanmış gözler, bembeyaz soluk ten, ben rakçıyım diye bağıran kıyafetler, öyle asi bi tavır. ne gerekiyorsa. hiçbir masraftan kaçmamış, rakçı bir kızda olması gereken tüm özellikleri edinmiş.

ama gel gör ki, kadın sonuçta. derinlerinde bi yerlerde o narin, kırılgan, entrikacı, kıskanç yapısı gizli. o rakçı kıyafetler altında ne kadar bastırmaya çalışsa da, sevgilisiyle ayrılınca diskoya gidip "kaaalbini mi kırdım afedeeersiiiiin" diye tepinmek, eski sevgiliden hırsını almak istiyor. kızlarla bağıra çağıra "gidiyorum şimdiii elimdee çataaa" söyleyerek o kadınsı ruhunu salıvermek istiyor. ama özgürce yapamıyor bunu. rakçı kimliği ona müsade etmiyor. ne olursa olsun, bu demet akalın isteğini bastırıp bilhassa sanal ortamlarda sonsuz sert rock-metal şarkıları paylaşarak ben burdayım demesini biliyor. asla ama asla kendinden ödün vermiyor.

ancak, özünde bir yerde demet akalın sevdalısıdır ama bu aşkı hep gizliden yaşar. kesinlikle çaktırmaz.

fekaat, bizden kaçmaz bebişim. boşuna inkar etme. yakaladım seni heheh.

yazının anafikri: demet sker.