bugün

şu an gördüğüm kadarıyla çoğu kız içki tüketip saçmalıyor. evinin kadını çocuklarının anası olur mu böyle bir kızdan ?
Banada ısmarlayacaksa evlenilir.

Babadan zengin sarhoş kızlar eqlesin.
it is true, but it is also faith.
oyle boyle olunmaz hemde.
bira midye yapamadiktan sonra napalim oyle esi, sevgiliyi.
kaliteli içkinin litresi kaç para olmuş. evlenilmez.
Ama eevlenirsende, sarhoşken daha iyi sevişir gibi bir artısıda yok değil.
true knk yanlış anlama da çoklu bozukluk var mı, geçenlerde nefes aldın yeter diyodun da
bu başlığı ön yazar deve sidiği içenle evlenmsin o zaman.
Evet evlenilir çok içmezse.
alkol kullanan kullanmayan bir kadin benim icin fark etmiyor.

ama sigara konusu cok canimi sikar.
sigara kullanmayan bir kadinla yapamam.
yok koktu mu yok midesi mi eksidi yok astimi mi vardi rahat rahat sigara icmem lazim benim.

alkol gerekse icerim pek aram yok.
Evlenilmez tabii frank. Sen evlenipte üreme zaten amk. Senden doğacak çocuğu bu ülkeye musallat etme.
ayyyyy valla yoruldum bu başlıklarla uğraşmaktan. içkinin kadını erkeği mi var birader? içki içmeyen insanla evlenilmez asıl. her şeyin yeri zamanı var ya. yerini zamanını bil her şey çok güzel. bir insan hayatta bir şeyleri denemekten eksik kaldıysa o insanla evlenilmez. bak hep içsin demiyorum ama denemiş sevmemiş olsun ya en azından. öteki türlü yemin ederim evliliği bırak sevgililik yürümez hiçbir şey denememiş insanla. aldatır, yalan söyler, gizli hareket eder, içinde ukde kalır, yani ne biliyim bir şey olur. neyse n'olur şu sözlüğe iki bir şey katmış olabileyim şu söylediklerimle ya... yazık etmeyin kendinize. kadını erkeği yok bu işin. herkes her şeyi denesin görsün eksik kalmasın. neden şu cinsiyet ayrımı ya?
içki diye içilir bile amk.
Kişisine göre değişir alkol kullanan bir erkek karşılıklı rakı balık keyfi yapamayacağım hatunu ne yapayım diyebilir alkol kullanan bir erkekte kendi gibi biriyle evlensin zaten.
evlenen evlenir, evlenmeyen evlenmez, tasası bize mi düştü.
evlenilmez. evlenen kendi bilir.
Doğru oranı tutturmayı becerebiliyorsa alkol kullanan erkekle de kadınla da evlenilir. Alkol kullanmayan bi erkekle şahsen evlenebilirim ama o erkek benim sapıtmadan içtiğim alkol miktarını bile kısıtlıyorsa ona da dur denilir. Her şey alkolün oranına bağlı. Usturuplu içilirse kimseye bi b*k olmaz.
Cillop gibi evlenilir hem de. içki içen kız iyidir iyi.
hayalimiz berbeber içeriz.
Nefes alsın yeterden başka kriterler aranmaya da başlanmış.
Görmeyeli SöZlük kendini bayağı geliştirmiş. Efferim.
Kısa ve net Evlenilmez.

Evlilik düşünen genç arkadaşlarıma bir abi tavsiyesi olsun bu. Neden diye sormayın üzerine kitap yazarım.