bugün

Hizli iyilesme ozelligi olan super kahramanlarda gorulur.

(bkz: wolverine)
bünyenin alkole aşırı derece dayanıklaştırılmış olduğunu gösterir.
yatırım yapılmıştır.
yıllarca içerek kendini hazırlamıştır.
Bir aralar bende bu katagoride idim şimdi öle çok içmem arkadaşlarla 2 duble en fazla.
içip içip sarhoş olmakla sonuçlanacak olaydır, hızlı gitmeyiniz, ara sıra ayağa kalkınız.
galiba bende bu kategoriye giriyorum hiç bu tarz bi içici olucağımı düşünmemiştim.
Yanında yemek yiyiyorsan olası durumdur.
elveda meyhaneci şarkısının güftesine yansıyan bir fenomen.
kotu bir olaydir. ictikce guzellesemeyeceksek ne anlami var o kadar sismenin.
Kafa boşsa, fıçıyı dik olmazsın ama düşündüğün neyim varsa kokusu bile kafa yapar.
neşeli bir ortamda olmaktan kaynaklıdır. biraz üzgün morali bozuk içmek hep sonuç verir.
hiç beceremediğimdir. zira amı götü kaybedenler grubunundanımdır. 3 xtraya fit...

genellikle de gen yapısı üstüne araştırmalarda asya kökenli insanların da pek beceremediği avrupa kökenli insanların alkole daha müsait yapıları olduğu görülmüştür.
o ne pis bir şeydir. sarhoş olmak için içersin ama ot gibi kalırsın.
içiyorum içiyorum kafam ayık kalıyo.
(bkz: işiyorum işiyorum popom kuru kalıyo)
zamanında çok içmiş olup vücudun artık alkole tık dememesi durumudur.içtikçe daha çok içersin içersin içersin alışırsın sonra daha da içersin içersin alışırsın en sonunda kafa falan olmazsın.
pişmanlığın tanımı olsa gerek. sen o kadar iç iç bi türlü sarhoş olama, iyi mi?
(bkz: sünger)
g. tünü yediğim ayağı denir ona. Bir de hadi lan ordan.
dayanıklı bünye meselesidir. bazen can sıkıcı bir durum olabilir.
Alkolsüz * bira içmektir.
içip içip sarhoş olmamak diye birşey yoktur aslında. Ya derdi yoktur yada eğlencenin tadına varamamıştır ki sarhos olamamıstır.
yoksa kimyada kabul gören alkol & etkisini hiçe saymak hangi dünyalıya nasip olmuştur ki ?
absent yeşil peri den kadehine doldursun da içsin içsin serhoş olmasın götünü görürüm ben onun *
tanım : gazoz içtiği için serhoş olamayan kişinin uğraşıdır. öyle ya biraz çoğu ülkede su niyetine içiliyor. sen bir iç bakalım absent i öyle gel paşam.
(bkz: götüyle içmemek afedersin)
(bkz: alkolsüz bira)
Kötü durumdur. Sarhoş olmak isteyince bolunu çıkarmak zorumda kalır böyleleri bu da cüzdanı ve mideyi vurur. Ben istemem şahsen alkolü niye aldığımız belli sonuçta. Yani alkol içen biri olarak söylemeliyim ki cogu alkolün bok gibi tadı vardır. Ama içilme sebebi kafa yapmasidir. Tabi bu kisilerden ziyade 2 birada got olanlar da vardır ki onların durumu da kötü. iyi ki tam ortada bir alkol profiline sahibim.
sarhoş olmak için içilirse kesinlikle olunmayacaktır.