bugün

alkollüyüm canım sıkkın 3 bar dolaştım eve yeni geldim uyumak istemiyorum şefkate ihtiyacım var.
Üzgün olsam da kendime geç kalmamalıyım.
Ülke olarak kanmaktan, kandırılmaktan, adaletsizliklerden ve bunca şeyi görmemezlikten gelerek yaşamaktan usandım.

istediğim çok değil bir küba'lı ya da bir japon'un yaşadığı gibi insanca yaşayabilmek.

Maddi olarak gitmeye imkanım olsa da manevi bir kaç sebepten dolayı halen buradayım ve öyle görülüyor ki burada yaşamaya devam edeceğiz.
Sadece bir eğitim uğruna bu kadar çile değer mi? Soruyorum kendime..
keyifsizken aşırı negatif bir insan oluyorum keşke bu kadar belli etmesem.
hem tüm insanlara sokayım hemde yalnızlık duygusunu s*eyim.
Bazen cok korkuyorum, hem de cok.
Eleştirmenlere orta parmağı kaldırıyorum ve "FUCK TRUMP" diyorum.
Ne mutlu türküm diyene .
o an üzüldüğümü fark ettin kafede umarım ona söylemezsin ben böyle iyiyim sağol.

sahi bakışların sertti ama neden ?
umut etmeyi bıraktığın gün özgür olucaksın. tamamen özgür. sanırım artık özgürüm.
yılın üçüncü, dördüncü veya beşinci günlerinde hemen anlayabiliyoruz ki, bu ne geçen senenin aynısı diye. çünkü aynı hataları tekrar yapıyoruz, ondan bu düşünceler oluyor. hangi sene olursa olsun, seneler hep masum aslında. masum olmayan bizleriz. bugün yılın dördüncü günü. ve içimden geçen bunlardı.
Arkadaşlar ruhum daralıyor,anlatamıyorum.
Nazik,neşeli,eğlenceli,akıl ve ruh derinliğine sahip biri olmayı çok önemsedim. Şu anda bunları sağlamakta zorlanıyorum.
nazan öncel'in dediği gibi:
gidelim buralardan, dayanamıyorum off.
bilegim baya kötü durumda.
kalırsa yazık olur hayata küsüverirsin hüzünler seni bulur,bir şeyler yapabilirsem güzel gözlerin için başından geçeni anlat masaldır benim için..
bu gece kimse sevdiğinden ayrı yatmasın.
yoruldum ,sıkıldım ,bunaldım, uyumak istiyorum.
Yasadigim yerden nefret ediyorum beni yeraltina çekiyor yakinda magma ya ulasirim.
Bazen lazım olan duygu patlaması.

bu hafta tamam mı devam mı haftası. Yine zor bir seçim yapmak gerekecek.
içimden gelen şeyleri söylememeye o kadar alışmışım cümleye dökemiyorum.
görsel
ne kadar da gereksiz bir çöpüm keşke ölsem.
Aynı çemberi çizip duruyorum aptal gibi. Neden yaptığımı bilmiyorum. Bu sefer yapmayacağım galiba. Saçma çünkü Aynı şeyi tekrarlayıp durmak. kafam karışık en iyisi uyuyalım. iyi geceler!