bugün

Ne tatli insan ya.
de ki biz şeytanı içinizden sectik.
"yumurtaya can veren rabbim, yaratıyorsun, bir de takip et" diyen insandır.
içi tertemiz bir insandır.
Ne güzel Bi insandır.
insanmıdır o, (bkz: sözde ben bir insan olmaya geldim)
belli ki içinde ne merhamet ne vatan sevgisi vardır. başbakan adeta türkiyedir. yetmiş beş milyonu temsil eder.
en güzel duyguların insanıdır. alakayı bende bulamadım ama olsun.
Allaha inanan insandır.
içinde allah sevgisi olmayan insandan da kötüdür, allah affeder belki, peki ya tayyip ve müritleri? adamı öldürürler acımazlar bile.
yarısı nasıl rahat sevişip içki içeriz derdinde olan ve laikliğe takılı kalan, yarısı gerçek milliyetçi vatanını düşünen aydın insanlar topluluğunun bireyleridir...
atatürk sevgisi çok sağlam olan insandır. demokrasiyi "amaç değil araç" olarak görmez, amaç olarak görür. müslüman insan laik olamaz diye bir zihniyete karşıdır. laiktir. atatürk ilke ve inkılaplarına bağlıdır.
sevmemeyi sevgiyle anlatan insandır.
kılıçtaroğlu sevgisi olan insandır. ayrıca kimse kimseyi sevmek zorunda değildirdir.
en asil duyguların insanıdır.
ya hapistedir ya da hapse girecektir. malum, ergenekonu var, balyozu var, şikesi var, şusu var, busu var.
insanları seviyordur. ülkesini de...
baskı altında tutulmakla, kapanmakla ve sansürlenmeyle de arası iyi olmayan insandır. dünyanın en tatlı hislerinden birinin özgürlük olduğunun farkında olandır ve onu kaybetmemek için çaba sarfedendir. en nihayetinde herkes gibi insandır.
hala hayata küsmemiş olan insandır. umutludur hala.
tek kelime ile uzatmadan sıkmadan; insandır.
türkiye de her iki kişiden biri olan şahsiyetler.
ne güzel insandır.
bu vakitten sonra içinde fenerbahçe sevgisi olan insandır.
israil'e, süleyman demirel'e, çarkçı kemal'e, devlet bahçeli'ye yada abdullah öcalan'a tarif edilemez bir sevgi duyan insandır.
saf, temiz, içinde hiç kötülük olmayan, örnek alınması gereken insandır.