bugün

tek bir tane dolu dolu entrynin olmadığı başlık. şimdi oturup nalına mıhına vurarak yazacağım içime boşal demek ne demek bir kadın için. piç edecekler emeğimi sözlük ibişleri. emeğime yazık abura koyim.
sendeki ışığı görüp seninle evlenmeyi kafaya koymuş ve o anki zafiyet yaratıcı durumundan faydalanmak isteyen gelecek hayatının ırzına geçmek isteyen kızdır. şiddetle mümkünse bırak içine boşalmayı kendini çekip dışına boşalmayı bile beklemeyip ondan uzaklaşmanı gerektirecek canlı türüdür bu kızlar vesselam.
20 gün sonra, aşkım yaa kaza olmuş o gece, 1400 lira uçlansana diyecek kızdır.
artik evlilik vaktinin geldigini dusunup herangi birisine yamanmaya calisan agini kurup bekliyen karakter.
dünyadaki bütün kadınların kendi bebeğini dünyaya getirmek istediğini sanan erkek kezbanların b*k atmaya bayıldığı kadınlardır.

lan mal, sen içimize boşalınca bir şey mi oluyor sanıyorsun. bana kalsa ben dışarı boşal derim, bunu izlemeyi daha çok severim, en azından meninin çıkışını izlemek kim ne derse desin daha tahrik edicidir. sıcaklığı içeri boşalma da değil, dışarı boşalmada daha rahat hisseder kadın, içi zaten sıcak.
içeri boşalmayı seven sensin, sikini tutmayı bilmeyen sensin. "beyler bize tuzak kuruyorlar, evlatlarımızı doğurup bizi evlenmek zorunda bırakacaklar" diyorsun.
lan aç, sen kendine zor bakıyorsun. seni 21. yy kadını ne yapsın, çocuğunu ne yapsın.
be cahil, sen mutlu ol diye demiştir onu, ya regli yeni bitmiştir ya iki güne regl olacaktır. sen prezervatif takma, bizi kandırıyorlar yahu de.
diyelim seni tuzağa düşürecek, bırak doğursun, açar davasını, anlatırsın derdini.

içime boşal bir tuzakmış.
am gördü de tuzağı kaldı.
orgazm anında su aygırı gibi ses çıkartacak kızdır. "auhaaaaaaaaaaaaaaaa ahhhhhhhhhhhhhhh"
iki dakika sonra "ne yaptın sen ya" diye zırlayacak kızdır.

gaza gelmeyin lan.
Hamile kalıp başınıza kalmak istiyordur. Yakmayın kendinizi.
bir kaç ihtimal olan kizdir. ya çocuk istiyordur, ya prezervatif vardir hali hazirda, ya da oral kontraseptif kullaniyordur.
Arçelik alsam olmaz mı diyerek savuşturulurMası gereken kızdır.
(bkz: doldur boşalt yapmak)
vurduruyordur.
evli olmadığı halde bunu diyorsa, partnerine olan bağlılığını göstermek için yapıyordur. partneri ise kendisini riske atmamak için kesinlikle dinlemeyecektir. bayanların artık bunun farkına varması lazım, erkekler bu laftan pek hoşlanmamaktadır.

evli ise hamile kalmak isteyen kadındır.
türbanlıdır ve gerdek gecesi birlikteliğinden çocuk sahibi olmak istiyordur.
beni sev telefon şakasındaki elemanın bacısıdır.

abisi de içimde gezdir diyordu. hey gidi.
israfı sevmiyordur, spermler boşa gitsin istemiyordur, belki faydalı çocuk o spermlerde neden dışarı atılsın?
yumurtlama dönemlerini takip eden bacımızdır. keyfine düşkündür. daha elinden başka kimseyle sevişememiş abazanlara dert olur.
ne anasının gözüdür o.
sevişirken hemen durup bacak bacak üstüne atıp, şarabımı yudumlayarak ve fular takarak senin amacın nedir canım demek istediğimdir hep. ama hiç yapamadım.
Sıcaklık güzeldir *
Artık kız değildir.
Çocuğun başına iş açacak kahpedir. Yok hala uğraşıyorum maymun etti beni maymun.
Erkeğine Creampie yani kremalı pasta yapmasını emreden kadındır.

Hoşlarına giden erkeğe içime boşal derler ve onlardan hamile kalarak zorla kendilerini yamayıp evlenir bu cümleyi kuran kadınlar.

Dikkatli boşalınız.
hayret edilesi kadındır.

mına koduğum sözlüğünün son hali.

zall içine mi boşaldın lan sözlüğün? veled-i zinalar artmış.
herhalde bunu dediği esnada vurduruyordur.