bugün

Su an olan olay. içim acıyor sözlük çok kötüyüm.
Yalniz degilsin, emin ol.
Dogrularımdan dolayı onu kaybettigim icin olan durum. Nefesim kesiliyor içim acıyor.
içim acıyor sözlük , içim kan ağlıyor sözlük . insanlığımızı kaybettik , gömdük ve üzerine mermi sıktık . Üzülüyorum sözlük ölen gençlere , bin bir çabayla o gençlerinin büyüten ailelere . Nasıl insanlar olduk ? Nasıl bu fikirleri benimsedik ey sözlük üyeleri ? Her yerde ölen gençler , kan ağlayan aileler , acıyı kemiğinin iliğinde hisseden anneler , kadınlar , çocuklar , abiler , kardeşler ? Nasıl bir insanlar olduk sözlük ? Sırf götümüz rahat etsin diye , sırf koltuk sevgisi diye , sırf daha rahat yaşamak diye ? Nefesim kesiliyor sözlük . Ölen gençlere , yitip biten hayallere , düşüncelere , fikirlere , aşklara , sevgilere , umutlara , yaşama sevincine . Sırf insanların çıkarı için , nasıl insanların , gençlerin yok sayıldığını .

Öldük sayın sözlük üyeleri , insanlığımızı kaybettik . artık yüzünüze ne maske takarsak takalım , pisliğin , şerefsizin , adinin önde gideni olacağız . Zannediyor muydunuz ? Gerçekten zannediyor muydunuz bu insanlık denen mezbahadan tek parça şekilde çıkabileceğimizi ?
Ülkem adına kaybettiğimiz otuz canı ve ailelerini düşünmekten içim acıyor.
Yok mu bunun bir devası.
Nasıl bir acı bu...
Ben hayatın bu yönünü hiç görmemişim.
O kadar saçma seylere üzülüp, ağlamışım.
Kardeşim gözümün önünde içim acıyor.
Seni o kadar çok seviyorum.