bugün

evet efendim...

izmir adı verilen gayet modernizm ve laikizm ile iç içe bir yaşam sürülen, yaşayanların genelde sabah köpeğini gezmeye çıkartıp oraya buraya işeten ve çöpten ekmek toplayan fakir gariban esmer kürt çocuklarını ezen, kılıçdaroğlu görünümlü banu alkan göbekli teyzelerin oluşturduğu yerde yaşayan genç kızların yazları sütyen yani bembeyaz taş gibi ve gayet seksiyet taşıyan süt emilen yerleri olan memelerini örttüğü sütyen adı verilen takkeleri takmadığı iddiasıdır.

bizzat gözümle gördüm. geçen gün zevk olsun diye kendi adıma alsancak ptt ye 100 lira havale ettirdim pideci rahmet abiye. zevk olsun diye geçtim sonra izmir'e uçakla.

gittim parayı aldım o arada da kordonu gezdim falan, dondurma yiyen kızlar, göğüslü bayanlar falan gördüm böyle gayet iri ama sütyen takmamışlar. not ettim tek tek 850 tane kız araştırdım 812 tanesi sütyen takmamış ve kahrolsun sütyenler memelere özgürlük diyorlardı sanki izmir marşı mırıldanırken.

ayrıca meme uçlarına selobant yapıştıran kızlar da gördüm ama tiksindim yane. dönerken kumru, boyoz falan aldım ama otobüste muavin yanıma yatınca paylaşmak zorunda kaldım pek yiyemedim, zaten tadı bokum gibiydi afedersiniz.
kimsenin üzerine vazife olmayan bir mevzunun müstehcence didiklenmesi çabasıdır. ayıptır.
(bkz: aklını izmir li kızlarla bozmuş insan modeli)
Genelde izmirde yaşamayan abaza erkek söylemidir.
iddia asılsız değildir , yaklaşık 18 saat öncesi'nde bir çift gözün yanlış görme ihtimaline karşı arkadaşları uyarıp onlardan teyit ettirerek emin olunan tespit. *
küçük sırlar izlemeyen yazar iddiasıdır.
yazar kişisinin b*k yediğini yazdığı ve vermeye çalıştığı mesajlar sonunda itiraf ettiği tespittir.
boyoz'u b*k'una benzetmiştir.Demek ki yemiştir. *
sutyen değil de slikonlu, yapışkan şeylerden takılır. iki askı görmedik diye heyecanlanmayın.
alabildiğine doğrudur. hatta donsuz gezenleri hatta hatta çıplak gezenleri bile var. aksesuar olarak da huni kullanıyorlar.

(bkz: bsg)
(bkz: bazı pipilerin erkek olmaması)
iddia değil, bizzat şahit olduğum gerçektir. memelerinin başlarının da dikleşmesiyle son derece iğrenç bir hal alan durumu izmir'de yaz kız görebilirsiniz.
izmirli teyzenin aynı evde hem kürt, hem türk olan öğrencilere evinde sofrasını paylaştığı, gerçekçiliğidir.izmiri, insanı nı bir günde anlayamamak. (bkz: bak hanım çamurcu gelmiş)
izmir ve izmirli kızlar üzerine tez yapacak duruma gelmiş yazarın astronot olmuş vaziyette görmüş olma ihtimali yüksek olan iddiadır. izmirli bir kızla birlikte olsa da rahatlasa... Ne geldi kardeşim senin başına izmir'de? O sütyensiz kızları gördüğü yerde sabah saatlerinde travestiler de dolaşır, sadece göğüslerine takıldıysa gözü fark etmemiş olabilir. Ama bu iddialara dayanarak gelirseniz izmir'e ve kızların göğüslerini gözlerinizle tararsanız eninde sonunda bir yerde götünüzden kan alırlar haberiniz olsun. Bir süre sonra sabah saatlerinde sahildeki PTT'nin önünde sizi de sütyensiz gören birileri çıkar.
izmirli kızların sütyenini bilmem ama izmirli erkeklerde bir mal var, keser sapı gibi... işleyen demir paslanmaz hesabı. Bir kere de onu ele alın isterseniz... Ele alın derken "bahsedin" anlamında kullandım ama boşverin, nasıl işine gelirse öyle yapsın...
O kızlara hiç sahip olamayacak erkeklerin iddaları.
izmir'i türkiye olarak görmeyenlerin kirletme politikasıdır.
(bkz: gavur izmir)
sanki türkiye de izmir şehrinden başka yer yok gibi sürekli onun üstünden bir siyaset yapılıyor. öyle rahat ediyor ise öyle giyer. o onun kendi cinsel problemi bizi hiç ilgilendirmez. hem yakışırsa ki izmirli kızlara her şey yakaşır giyer.

(bkz: izmir bu sene iyi göğüs yaptı)
(bkz: #11688841)
izmirli delikanlıların hışmına uğramış kişilerin uydurduğu yaygara. ayrıca milletin iç çamaşırlarını dert edinenlerin de önce yakın çevrelerinden başlamaları tavsiye olunur.
kendine ve göğüslerine güvenen kızdır. afferindir bu sıcakta rahat rahat dolaşmak istiyordur. renklamın iyisi kötüsü olamazdır. helal olsundur istanbul'un kızlarını ezip geçmişlerdir. bu kadar insanın dilinde dolaştığına göre izmir'in kızları sözlüğün en popüler kızlarıdır.
türkiye seçime gidiyor, "tek sorunumuz izmirli kızların memeleri olmamalıydı" cümlesiyle devam edecek cümledir.
not:naparsa yapsınlar, iki gün sonra dönüp, bakmıyorsun. çünkü herkes aynı çıplakta özelliği kalmıyor.
yatarken takmazlar.ama bunun için izmirli olmaya gerek yoktur.
olmaz efenim?olmaz öyle!
eskiden öyle miydi azizim?yazın beyoğlun'da takım elbiseyle dolaşırdık biz.

şaka bir yana yazın sütyen takmamak sağlık açısından daha doğru gibime geliyor.

peşinedit:lan başlığı açan hicbiseyebosunaiclenmeyenadam imiş ya!neyse yazdık bir kere.hem ben yazdığını yalıyormuş dedirtmem kendime.*
eskimoların kışın don değil içlik giydiğini iddia etmek gibi birşey olsa gerek. koskoca bir şehiri tek prototip sanmak da yeni icat edilmiş olsa gerek.
(bkz: izmirli kızların erkekleri takmadığı iddiası)
gündeme bomba gibi düşmüş iddia. haber kanallarının hepsinde son dakika haberi olarak geçiyor.
yok o değilde, izmirlileri bir türk milliyetçisi olarak bende pek sevmem, fason bulurum; ama buda fazla be.