bugün

izmir' lilerin hemen hayya hua edalarıyla saldıracağı gerçektir. zira kılıbık izmirlilerden bıkan izmir kızlarına delikanlı anadolu çocukları çok çekici gelmektedir. bunu izmir ahaliside çok iyi bilmektedir. bu durumun günümüzde de birçok canlı örneği vardır. suç izmir kızlarında değildir. sorun kürt erkeğindeki çekicilikdir. kimse kızları bu yüzden suçlayamaz.
bir izmirli olarak katılmadığım tespittir. ancak izmirli bir kız tarafından reddedilen kürdün bok atma çabsası gibi duruyor.
(bkz: götüyle gülmek).
(bkz: kicindan element uydurmak)
şöyle bir insan değil izmir kızlarına, tüm dünya kızlarına çekici gelire vesselam: http://www.garipplak.net/galeri/18731952.jpg
tüm izmirli kızların kör veya topal olması halinde olabilecek bir gerçektir.
Sonu çok iç açıcı olamayan, evlenilecek olursa, her yıl bebek doğurması ve belli bir zamandan sonra üstüne kuma gelmesi durumudur.
Saçmasapan bir düşünce ve genelleme.
Kızların Zekalarının az olmasından ileri gelir.
çirkin kızda çokdur izmir de bizim sınıfta vardı bir tane çok çirkin di.
izmirli kızlar başlarına buyruktur.
bu kızlar güzel ama aptallar o nedenle çakal kürtler biz ayıp olmasın diye muhabbet kurmaya çabalarken bunları çatırdatıyordur.
Olmayan gerçektir. Hewal yine öşexlerinle ahırlarında uyurken rüyalar görmüşsün. Gerçekler acıdır malum..
erkek arkadaşlarının da onay verdiği durumdur. çünkü gavatlık bunu gerektirir.
Ya izmirliler zaten low tiplerdir bana göre.

Bir genelleme daha yaptım puu.
sadece izmirli kızlar olduğu ne malum? şehir efsanesi de olabilir.
töbe bismillah.
ben hayatımda tek bir kürt kızı görmedim. bütün kürtler erkek ve hep türk kızları bunlara koşuyor.
türklerin de hepsi kız bi tane türk erkeği yok.

bu nasıl bir erkek kafasıdır ya.
adama sorsan beni babam doğurdu bile diyebilir çünkü kadın olmanın çok kötü bişey olduğu mantıksızlığı ile büyütülmüşler.

kültürlü, gerçekçi kürtler alınmasın ama bunu sık sık diğerlerine anlatmadıkları için onların da hatası var.

anlatmaları gereken şu.
her toplumun kadını da erkeği de vardır.
her insan sikişir ve bundan keyif alır.
insanlar aşık olursa milliyet, hemşerilik vs gibi kavramlar ikinci planda kalır.

şu aralar twiter dahil olmak üzere, çoğu mecrada, kürtlerin erkek temsiliyetliği ve türklerin de kadın temsiliyetli gibi olduğu bir algı yayılmaya çalışılıyor.
bu zihniyetin dağda aldığı propaganda ile türk askerini yenebileceğini düşünen zavallının zihniyetinden farkı yoktur.
leş bir zihniyettir.