bugün

Bıyığı olmayan izmir kızı kazanacaktır.
(bkz: nefes alan kız)
biri dogdugu il acisindan sansliyken, digeri maalesef o kadar sansli degildir.
Hangisinin sansli olduguda kisiye gore degisir.
izmirliyle diyarbakırlıyı bilmem de izmirliyle sivaslı arasında çok fark var izmirli bi arkadaşım babasıyla alkol içiyodu ben sigara içtiğimi söylediğimde kafama kürek fırlatıyodu az kalsın aq .
izmirli kız istediği erkekle yatabilirken diyarbakırlı kız böyle bir şey yapsa töre cinayetine kurban gider.
Kalem kaşlı vs martı kaşlı.
ikisininde vajinası vardır.
dalga geçiyorum sanmayın ama cidden d.bakırlı kızlar daha güzel.
Ne kadr ırkçı bir bakış
Sanki diyabakırda aileler iyi de bunu insanlara yüklüyorsunuz
Abicim kız doğduğu andan itibaren baskı içinde doğduğunun farkında bile olamıyor bunu kişiye yüklemek gerçekten ayıp
Ama izmirlı kızın dezavantajları yokmu cok var bana diyarbakırda yaşayıp o kadar bskıya maruz kalabilecek izmirli kız söyleyin ya aglayarak kaçar yada intihar eder
Ilişkiyse bana hyati boyunca asık olabilecegi tek erkek gosterin hic
Bana oturdugu ortamda kiz arkadasi oldugu halde erkege yavsayan diyarbakirli gosterin hic
Daha sayiyimmi dogduktan sonra kiza yuk olan sey ailesi izmirli kizda boyle bir sikinti gormedim hyati bboyunca rahat gotu sıkıya gelemez çünki hayatini sadece okulda nasil kurtaricagini bilir baska nasil kurtarabilecek diyrbakirli kizin her gece endesi bu gece de bomba patlamasinken izmirli kizin tk endisesi kibris sehitlerine bu un gidemedim acBa hangi barda indirim vrdi berk acaba manitasindan ayrildimi ojelerim soldu . Velecek ay amsterdma gidiyorum kiyafetim yok
Abi bu kadar irkci ve sapikca basliklar acmani muthis sacma tip olarak karsilstirmakta bosu bosuna kadinlari yaristirmak
Malesef o kezban die begenmedigin insanlara egitim ve is firsati tanitildiginda yada ozgurluk firsti hic biri izmirli kiz kadar sapitmiyor .
hatun vs harun.
nike vs nixe.
izmirli ------- diyarbakırlı

1. sushi sever - lahmacun sever.

2. kültürlerine saygı duymaz - kültür başuçlarındadır.

3. 18den sonra ailesi karışamaz - ömür boyu itaat.

4. arkasına güvenir - sadece kendisine güvenir.

5. korkaktır - keleş kullanabilir.

6. en az 30 sevgili - maximum 1 sevgili.
essynin diyarbakırlı olduğunu ve benim batmanlı olduğumu düşünürsek tabiiki diyarbakırlı kızlar.
(bkz: izmir kızı barbidir diyarbakır kızı harbidir)
Pardon daa, Bu karsilastirmanin kategorisi nee.
izmirli olan tabiki alır. teq atar. öncelikle kılsızdır.
ikisi de kürt olabilir.
Kütür kütür.
izmirli kıza yazık.. Yazık ki böyle bir versusa kurban gitmiş.
ikisi de genelde yollu olur.
ikisini de dene tarafını seç.
izmirli kız chplidir diyarbakırlı hdpli.
biri büyüyünce kadın olur, diğeri daha büyümeden ya intihara zorlanır ya töre cinayetine kurban gider.
hayatında hiç diyarbakır kızlarını görmemiş insan karşılaştırması.

boşuna doğunun parisi demiyorlar azizim maşallah minili kürt kızları gayet şık geziyor ofis caddesinde.
Farklı kulturlerde yetismis iki kızdır. D bakırlı olanı namusludur, dindardır, şanslıdır. Izmir li kız ise daha dunya perest ve zahiren fevridir, serbesttir yuvasindan kacan kus gibidir.