bugün

vurduruyordur.
çılgınlar gibi boyoz yer çiğdem çitler.
Patlaktır.
O değil de böyle kızlar sanki sadece izmirde varmış gibi davranılıyor ya yemin ederim sinir oluyorum. Türkiyenin, Dünyanın her yerinde var böyle kızlar bu izmire özgü bir şey değildir. Pek haz etmediğim kızlardır. Arkadaş çevremde de var bunlar.
Harranlı türbanlı kumasıyla tartısmayı hayat felsefesi edinmiş ilkokul mezunu koca dayagı yiyen kadından daha parlak bi gelecege sahiptir.
vurdurduduğunu hiç sanmıyorum kesin vuruyordur bu.
Hiçbir zaman sıcacık bir evi olmayacak, Ailesinden istenmeyecek, düğününde erkek kardeşi tarafından kuşağı bağlanmayacak olan, batının ahlaksızlığını alan mini etek giyen taciz edilince de isyan eden kızdır. *
edit: Nihat Doğan' ve onun gibilere yapılmış bu ironiyi anlamayan başlıkta nitelenmiş insanın doğurdukları artık yeter.
6 aydır aynı başlıklarda zırvalamaktan bıkmadınız amk, trollere özel bir sözlük kurulsun bari.
izmirli olmasının bazı şakirtlere batmasına neden olan kızdır.
dövme olduğu için ex ot içme ihtimalide yüksek, folloş gibi olmuştur.
bakire olma ihtimali harbi düşük olan kızdır fakat

(bkz: herkesin hayatına kimse karışamaz)
Ahlak kasan sözlük erkeklerinin anneleriyle, kız kardeşleriyle seviştiği için bakire değildir.
bazıları dövme, sigara ve alkolden bakire olmadıkları sonucunu çıkarmış. hey maşallah. farzedin öyle. size ne? milletin apış arasının bekçiliğinden bıkmadınız mı?
lan ben 2005'te 2006'da burada yazarken, bu sözlük kadar seviyesiz ve çomar değildi.
okuyun, gezin, görün, düşünün.
vizyon edinin, kafanızı kırdırtmayın.
Tipimdir.

Yazık ediyor kendine bizim gibi.

Genelde güzel olurlar.
şampiyonlar ligi ölüm grubu gibidir. düşerseniz çıkamazsınız. evet.
Ben.
Ve hala bakireyim. Soruları alayım.
hepinizin aklına aynı şey geldi.
birbirimizi kandırmayalım.
Radiohead ve placeBo sevme ihtimali yüksektir.
sekülerdir, kolay verir.
kesinlikle kız değildir.
şirindirler. biri de sevgilim olur lakin sigara içmiyor.
bir zamanlar tanıdığım bir kadındır.
yerden yere vurmanıza gerek yok.

o çıkıp "tipsiz, ter kokulu, sivilceli asosyal iblis" diye başlık açıyor mu? açmıyor.
eziklik etmeyin.
Çevremde yoktur. Anca sokakta falan görür yiyişmek isterim. ne kadınlar var bea.
Sekülerdir, sikilir.