dar uzun bir sokagi geçerek erişilen genelev. konak'tan yenisehir dolmuslari ve 242 otobusu gider.tren seslerini duymak mümkündür. 3 buyuk sehirdeki genelevleri gormus birisi olarak hesaplı ve nispeten iyi vücutlu genelev kadinlari buradadir.(yorumum.)
tüm izmir ve çevre illerden ragbet gören adult muhabbetlerde gizli özne olan hayata küsmüş kadınların amme hizmeti verdigi mekanın adı.
izmirin güzide mekanlarından biri.

müşteri olmayıp da izleyici kitlesi çoktur.hatta bazen kalabalığı görünce derbi mi var diye bakarsınız içeriye ama tabi ki derbi falan yoktur.
ahmet priştinanın projesi ve aziz kocaoğlunun talimatı ile yapılan alt geçit ile kapalı bir alana dönüşen genelevidir.

sanırım aziz beyi sadece bu icraatı ile taktir ediyorum.
izmir in tepecik semtinde bulunan genelevdir. izmir in yüz karasıdır.

edit: (bkz: why not)
aslında Basmane'ye metro ile gidenler yürüyerek de ulaşabilir. Konak'tan dolmuşlar da var Yenişehir dolmuşları. Fakat hastaneye kadar gitmeyin çok yürütür sizleri.
google earth görüntüsü için

http://imagetwist.com/pqu...p7v5/clipboard01.jpg.html
ne gariptir ki google earth'te sosyal tesis olarak adlandırılan eğitim, moral ve rahatlama merkezi.
57. topçu tugayı'nın askerlerinin bol bol ziyaret ettiği yer. don bile getiren bir ayı vardı amınakoyim.
devletin sigortalı orospularının çalıştığı yerdir.
Bir zamanlar bana bu pislik yerin adresini soran taksiciyi dövmüşlugum vardır.
buraya giden de, adresini merak eden de gözümde normal insan değildir.
izmir e yakışan, izmiri anlatan mekanımız.
leştir, gitmeyin efendim. geçen sene 23 yaşına gelip, milli olmamış bir kardeşimizi doğum günü hediyesi olarak sürpriz babında buraya götürdük. midem bulandı içeride, 80 yaşındaki kadın ''gelsene muamele var'' diyor. kadın ölcek, kimin üzerine kalırım derdinde. bir de sokağın başında incik boncuk satan esrarkeşler var, iyi salça oluyorlar. almıcam deyince hır çıkarıyor ibnenin evlatları, nitekim bize de çıkardı. allah'tan mahalleye gidip gelmişliğim çok olduğu için tepecik'ten 1-2 isim verdim, eyvallah kardeş ayağı yaptı, yürüdük gittik. özetle; gitmeyin buraya amk.
gerilimli insanlara toprak hattı görevi görür.
her daim özlediğim mekan. birkaç aya yine orada olacağım inşallah.
Oooo (bkz: kerhane playboyu)
tepecikli ev arkadaşımdan 2 sene boyunca,

hap,
genelev,
boyoz muhabbeti duydugumuz icin bilgimiz var.
Eski tadı yoktur, uyanık yada eski kurt değilseniz paranızla kazıklanırsınız. Daha iyisi için manisa kerhanesi.
yeri tepecikde ama çalışanların çoğu konyalıdır.

konyalı severlere duyurulur.
Vizite ücreti 50tl tuvalet paralı güzel kadınlar var ama kondom olduğu için zevk almıyorsunuz teşekkürler .
çalışanları çocuk doğurmaz. farkı budur.
izmir'e yakışmayan bir mekandır.
aslında böyle bir yerin olduğuna inanmadık. ama varmış. uzun bir dar sokaktan geçip bulduk. turlayıp bakındık. tuvalet ücreti bile 2 tl içeride.
neyse dışarı çıktık. parfümcüler sataştı. götü kaptırıyorduk. sakın gitmeyiniz.