bugün

izmir kızlarının güzelliği her mekanda, her ortamda dillendirilmektedir fakat ben o kadar bu önermeye katılamıyorum benim önerime göre izmirde yerel baskının az olmasından dolayı izmirin kızları daha çok sosyal hayatın içinde bulunmaktadır bu durumda izmirin güzel kızlarının sokakta görülebilme oranını yükseltmekte ve izmirde daha çok güzel görmemizi sağlamaktadır

ayrıca izmir kızlarının sosyal hayat içerisinde daha çok bulunmaları ve üzerlerinde aile baskısının az olması sebebiyle daha bakımlı ve seksi kıyafetler giymesi ise güzellik algımızı etkilemektedir.

tüm bu sebeplerle birlikte izmirdeki güzel kızların ekranlarda görülme oranı diğer illerde ki kızların görülebilme oranından yüksek olduğundan tv ekranlarında da büyük bir kitleyi kaplayarak popülerliğini arttırmışlardır

efendim son tahlilde izmirin kızları daha güzel değil daha bakımlıdır.

edit: izmirin kızları tanrıça diğer illerde ki kızlar ucube demedim sadece biraz daha fazla öne çıkıyorlar bunuda ben demiyorum genel kanı böyle.
(bkz: çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır)
o zaman, 'geriye kalan 80 ilimizdeki kızlar bakımsızdır.' önermesi çıkıyor karşımıza.
hem güzel hem de bakımlıdırlar. ayrıca çirkin kadın vardır, bakımlı olsa bile kendini kurtaramaz.
"duşa soksan hilkat garibesi gibi olurlar" önermesi çıkıyor karşımıza. iğrenç yerlere çekilebilir.
suratına a..
çok eskilerden benim de aynı şekilde düşündüğüm konu ancak üniversiteye başladık bütün kızlar açıldı, saçıldı, serpildi yahu arkadaş izmirli kızlar hala en güzelleri lan.

işin özü bana göre yanlış bir yargıdır.
güzel kız vardır. bakımlıdır ondan güzeldir diye çekememezlik etmeyin.
Ben nedense hala göremedim o güzel kızları. Sadece bakımlılar.
%70'i makyaj güzelidir.
kalanların %50'si çirkin
kalanlar ise evli...
Ekonomisi yerlerde olan bir şehrin kadınları nasıl kozmetik güzeli olabilir?

Gülmeyi biliyorlar gülmeyi. Candır ege'nin premsesleri.
siz Mersin kızlarını görmemişsiniz o zaman dediğim durum.
Mersin diye bir yer var mı sahiden.
bakımlı olan her kız güzeldir savını destekleyen gerçektir. zaten öyle lan siz ne sanıyodunuz ki?