bugün

şunlara bak hiçbiri de boş geçmemiş.
demek ki yunanlıların hepsi denize dökülmemiş.
Ne sanıyordunuz lan siz ahah?

Bu ortadoğu çöplüğünde, seks, hayatlarının en mühim ve tek olayı olmuş beyinsiz üniversite gençliğini illa görünce mi fark edecektiniz?

En çok sperm yutan kız en hayatı yaşayanı, buna yutturanı da en eğleneni olmuş halde.

Modern, eğitimli, kültürlü bir genç olmanın gerek ve yeter koşulu sadece sikişmek ve buna kılıf olan ilişkiler ve bu ilişkilere ortam sağlayan atmosferdir. Ahah beynini siktiklerim sizi.

Ama ciddi ciddi var lan böyle bir nesil hemde icinde bulunduğum... olay seks değil aslında. Olay, yaşantısı gösteriş, popülizm, kasintilik, amerikan dizilerine özenerek geçen tiplerin, bak rahatça sikişiyorum, en hayatı yaşayanı benim yha en coolu benim yha dünya alem duysun bunu! Zihniyetinin, gerçek hayatın sanal ortamda nefes alan hali, sosyal medyada rahatça görülebilmesidir.. hele ki dişiler, bulduğu özgürlüğü vajinasının derinliklerine sokup çıkararak mahvetmeye bayılıyor. Çünkü ilgi burda, alaka burda, zerre vasfı olmadan var olabilme burda...

Neyse. Ahlak, din kitap inanın sikimde değil. Bizzat Ahlaksizın tekiyimdir lakin ahlaksizin dahi azıcık zekisi mübahtır. Ucuz Bir orospunun dahi günde onlarca kez yaptığı bir olayı, hayatlarının en önemli olayı sanan ve bunu teşhir etmekten keyif duyan tüm insanlığı doğal seçilimle yok olmaya davet ediyorum... çoğalmadan geberin artık. Her iyi şey sizle mahvolmasın.

Edit: bazi oturbirci şakirtler, belki biri düşerde sikerim niyetiyle sallamış durmuş. din kitap diyor seks ihtiyaç diyor anasından çıktığı günü övüyor falan ahah. ulan babasinin tokatlayarak teraviye gönderdiği çocuk gelmiş, inanç muhabetti yapıyor ya, Bir am uğruna ya rab! Beyni olmayıp fikri olan nice amsalak parazitler türüyor.

Neyse. Biraz kapasitesi olan ne demek istedigimi anlamıştır. Şaka gibi, bana inançla geliyor, herkes sikisebilir diyor şakirt . Ulan ben ne demişim Bana ne diyorsun.. tipsiz bir kekosun ama azıcık beynini geliştirsen sende bulursun birini, düşmeyin bu kadar.
izmirli kızların public sexçi oldugunu ortaya çıkaran video.
Çadır araba park yol farketmez heryerde sevistiklerini itiraf ettiler.konuşmalarını geçtim de tipleri de çok ucuz durmuyor mu?

Resmen istanbullu kızlar bunların yanında melekmiş.

En yakın arkadaşım izmirli ama doğuma büyüme istanbullu. kızın resmen bunlarla alakası yok demek ki orda yaşayıp buyuseymiş o da onlara benzeyecekmiş.
Sözlüğün büyük kısmına göre izmir, Sodom ve Gomore den farksızdır. Şöyle yapalım, daha bu video örf ve adetler sebebiyle sizi çıldırtıyorsa siz yurt dışına çıkmayın derim. Gitmek istediğiniz yerler Pakistan, Bangladeş, Afganistan, Somali falan değilse tabi.
Sizi ayrı tutmuyorum. Çünkü bu biraz bende de var. Uzun vadede yakınlaşmak istediğiniz insan saf-dokunulmamış olsun isteriz ama elimize de fırsat geçerse "Zangır zangır s*kerim kardeş" diyoruz. "Birisiyle ilişkiye girmemiş olacak ancak ben istediğimi bombalarım." muhabbeti.
Tabu olarak gördüğünüz seks de hayatın bir parçasıdır. Hatta bazıları için bir ihtiyaç bile sayılabilir. (Ben niye biliyormuşum gibi konuşuyorum lan? Sanki daha önce yaptım anasını satayım.)

Siz onlara or*spu diyeceksiniz onlar da size bekaret akıldadır(haha) diyecekler. Yani dünyada daha neler dönüyorken küçük izmir e bu kadar takarsanız kalp yetmezliği sizleri bekler.
Alıştığımızdan farklı yaşantıları garipsediğimiz gibi onların da bizi garipseyeceğini unutmay- A. iiyyy abi kaç tane piercingi var kızın? Lan kuyumcuda daha az- Lan karnında da var net vurdurmuştur. Öögghk.
cevaplar,tipler,giyimleri beğenilmeyen ve aksine özgürce sevişen izmirli gençler yüzünden fransız ingiliz ve yunan güçlerinin tekrar ülkemize çökmesi akabinde kurtuluş savaşı vermemiz.
sonrasında bu gençlerin özür dileyip , tövbe etmeleri.

başkalarını günahlarından ötürü aşağılama ve cehennemle tehdit etme zevkinden sizi alıkoymak istemem ama kim ahlak pompalıyorsa en büyük ahlaksız odur.

savaşmayın sevişin, suriyeli gibi davranın.
Nerede yapılırsa yapılsın Bu tip sokak röportajların belli bir hedef kitleye yönelik yapıldığı ve yönlendirme içerdiği açık. Sanki bilerek kasti yaptıklarını düşünüyor insan. Bazı şeyleri bu şekilde yaymaya çalışıyorlar sanki. Kimin neden yaptığı ve yaptırdığını anlamak için içeriğe bakmak yeterli.
zorla tecavüz edilmediği sürece bir sorun teşkil etmeyen videodur.

herkes sizin gibi değil, iki tarafında rızası ile yapılıyor bu işler. gerçi siz de alışmışsınız dağda bayırda gizi kapaklı kediye köpeğe hala kızına tecavüz etmeye, 2 özgür insan görünce götünüz başınız ayrı oyunuyor.

size ne kardeşim kim nerede kimle nasıl sevişiyorsa size ne?
malatyada bir otel koridorundaydı,sensörlü ışıkları harekete geçirmemek için yavaş yavaş devam ediyorduk ama sonra ışıklar yandı, biz zili açtık.
toplumun ahlakıyla ensar vakfında oynuyorlar, izmir'de değil.
kuran kurslarında oynuyorlar bornova'da değil,
konyanın bir köyünde köpeğe tecavüz ederek ya da 5 yaşında çocuğa tecavüz ederek oynuyorsunuz.
aç köpek abazan yobazları kudurtan röportajlardır.

la siktirin gidin, sizin derdiniz ahlak mahlak değil! açsınız, bönsünüz, tipsizsiniz, hödüksünüz, şu laf ettiğiniz kızlar iğrenç yüzlerinize bile bakmaz o sebepten kuduruyorsunuz.

(bkz: genç yobazların varoluş sebebi abazanlıktır)
aslınız olduğunu her gün bas bas bağırdığınız o koskoca osmanlı imparatorluğu'nda oğlancılığın haddi hesabı yoktu, neden kıbrıs şehitliği caddesi'ndeki bir kaç züppe kıza takıldınız bu kadar?

özgürlük budur!

karşı komşu kamasutra denerken, alt kat komşunun yatsı namazı kılabilmesidir.

yoksa derdiniz, hani o, gün yüzüne çıkartamadığınız, "millet sevişiyor biz mastürbasyon yapıyoruz aga sıçayım böyle işe" krizi mi?
sokak ropörtajı alsancak kıbrıs şehitleri caddesi üstünde gerçekleştirilmiş, caddenin boş oluşundan da saatin hayli geç olduğunu anlamak mümkün, gecenin o saatinde de o caddede izmir'e başka şehirlerden gelen üni talebelerinden başkasını bulamazsınız. demekki ropörtajın yapıldığı sevişgenler izmirli değiller. bu arada "seviştiğin en garip yer" sorusunda 1 sn bile düşünmeden cevap verenlerin hepsi bakir-bakire kalıbımı basarım.

biz de sözlükte aynı soruyu sorsak mı acaba ? merak ettim gelecek cevapları.
izmir de olması şaşırtmayan röportajdır. yani tipler ve konuşmalar görüldüğünde harbi şaşırtmıyor. aynen.
Şu mikrofonu bana uzatsalar ve “seviştiğiniz en garip yer neresi?” Diye sorsalar utanır cevap veremem.. ama kızların / erkeklerin maşallahı var hepsi bar tuvaletinde veya çadırda sevişmiş. Nasıl utanmıyorlar benim aklım almıyor.
videoda 20-21 yaşında olduğunu söyleyenler neyle besleniyor acaba?
- ya hanim bu çocuk şeyhimizden çok şeyhimizin oğluna benziyor.
- ya herif, tam şeyhimiz düşünüyordum, bir ara aklim kaydi oğlunu düşündüm ondan olabilir.

türünde röportajlara giriş.
Güzel ropörtaj bence. Soru alışılmışın dışında. Beğendim.
ister roportaj verir, ister sevişir, ister hastahanede isterse ormanda sevişir size ne? izle geç.
Anlamıyorum ki her gün bu ülkede kadın cinayetleri oluyor, her gün bir çocuga tecavüz ediliyor bu kadar tatava yapmıyorsunuz sahtekar ılımcılar sizi.
Bu başlığı açtıktan sonra tüm gün o kanalı izlemiştir. Çünkü bu böyledir bakar bakar bakaaarr sonra gider isyan eder ardından bakmaya devam eder. Pardon aklınıza sokabilir miyim?
Gayet normal karşıladığım ropörtajdır. Fantezinin ayıbı olmaz beyler bayanlar. Son derece ufuk açıcı şeyler bunlar.
videoyu izleyen çomarlar (temsili)

http://www.youtube.com/watch?v=PB_E0FUy4hg
Ey Sevismeyi günah sevişeni ahlaksız olarak kabul eden toplumun evlatları hepinizin kıyıda kösede yorgan altında yorgan üstünde halıda duvarda ne isler çevirdiğinizi tahmin edebiliyorum ama o kadar ahlaklıyım ki bunları itiraf edemediğiniz için size ne yalancı ne riyakar nede ahlaksız demiyorum.
skandal röportajlardır.